1

@FC1899Barca współczuję łodzi.

8



Dobre :D

1

@Coutinho007 :-) i to mocno opalanego ;-)

37



Szkoda strzępić ryja...

3

@FCBMati10 myślę, że nie jesteś w tym odosobniony :-)

3

@Patrykl145 najprawdopodobniej tak. Wejdzie z ławki jak już.

0

@sergio5 nie ma się co dziwić. D10S wraca.

0

@FCB_dimiC A ja bardzo chciałbym, żeby był to Gavi.

10

@AlvaroHanso no way!

2

@Nazio87 zupka chińska na kaca

4

@Kamilos84 zagra na pewno.

13

Lenglet - penalty kick loading.

4



#Afganistan jakiego nigdy nie widziałeś
Fajna nitka

17

Trudno sobie skład wyobrazić bez Nich. Całe szczęście zagrają.

1

@Dundersztyc jeszcze masz czas. Dobrze się zastanów ;-)

0

@POLAK12345 i oby zabrali 3 :-)

3

@Criss18Barca "zajebistym" Duńczykiem.

1



Podobno chce zarabiać 8-10 mln. Brak słów na tego gówniarza i oby zgnił na trybunach.

4

@ElTomas On i Iniesta to było coś niesamowitego.

10

35

Że co proszę? Nie wierzę, że to przeczytałem.

10



:-)

4

38



Niesamowity był jako młodziak!

1



Joshua przedłużył kontrakt do 2025r.

0

@korolocik szczęśliwym wyniku.

0

@SkilledHydra16 niech zobaczy jak Athletic zdominował Barçe w każdym aspekcie.

1

@Songo91 zobacz na sport365

0

@ObiektywnyKibic121 przecież Tebas twierdzi, że LL jest najlepsza w Europie.

1

@hayek nikt nie powiedział, że jest słaby itp ale do Frenkiego Mu daleko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?