Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kredon oczywiście, że tak. Mojego współpracownika żona, która jest zaszczepiona właśnie leży w szpitalu na covid.
0
@Nazio87 zmarł dzisiaj w nocy. Miał krwotok.
1
@Fabik87
Chyba tylko Komar niezadowolony xD
39
https://x.com/FCBarcelona_es/status/1460382133520900097
Micha mi się cieszy, że Go znowu widzę w tej koszulce :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@IronSanHybrid to prawda, mnie osobiście też taka muskulatura się nie podoba, ale mimo wszystko szacun za zbudowanie czegoś takiego.
0
@Momals11 widocznie ma ku temu powody, żeby robić czystki w sztabie medycznym. Tu jest problem i chyba wszyscy to widzimy.
0
@Sulimo wciągaj wszystko.
2
Tak, tak i jeszcze raz tak! Barça to Daniego dom. Gdyby nie miernota Bartomeu pewnie w ogóle by nie odszedł.
0
@Sau_Ron skąd takie info?
3
WOW! ❤
11
@Rewolucja123 nie wiem, ale brakuje Ci Go?
0
@Dzemix111 pewnie że tak! Dobra markowa whisky za to będzie.
5
@POLAK12345 w porządku jest. Na klatce dzień dobry powie, ale jak grać w piłkę to chyba zapomniał.
0
Braithwaite, Luuk de Jong, Bakambu?
Europo bój się!
45
https://x.com/cristiano_peak/status/1457448808334376962
Internety :D
0
@NaFazieHitman chociaż kapeć zdjęła xd
1
@Herato najgorszy transfer w historii klubu. Szkoda Go mimo wszystko. I tych ogromnych pieniędzy za Niego i dla Jego pensji.
0
@Yoshimitsu22 pewnie Cou.
0
@Kwiatek67 On się nabija :-)
0
@Emhyr A Pep był ograny w Europie?
28
Piękne usypianie. Piękna Barça ❤
0
@Pawel13sz coś tu śmierdzi. Na tt już burza.
1
Zdjęcia z dzisiejszego treningu na których trenuje Dembele! Na tt Barça usunęła wpis o Jego kontuzji. O co tu kaman?!
3
@KrychaFCB ja uważam, że wina leży po stronie właśnie sztabu medycznego. To, aż nie do uwierzenia, żeby tylu piłkarzy naraz się łamało. Już Koeman miał podobno o to pretensje.
0
@AmigoBlancos najlepiej jakby to był Real ;-) ale myślę, że może to być MU.
27
Nico się rozkręca, a Frenkie gaśnie.
22
Pięknie to Nico zrobił!
0
@Rompul To z reguły o 8.
0
@bartekvisca pożyczy od Pereza.