0

@patry295 nie musisz. Mam inne zdanie co do Jego mościa.

0

@Jankes94 bo jest cienki ;-)

2

@barcelonaLM nie trawię tego gościa. Nędzny dziennikarzyna! Przydałby Mu się takie lep na globus.

0



Tygodnik NIE jak zwykle w formie :DD

3

@Emhyr chyba, że napotkał by po drodze Araujo ;-)

3

Fekir nie będzie dostępny na mecz z Barceloną.

2

@kynio302 piecze Go, że Lewy nie zdobędzie ZP :-)

0

@Survier a ja Abde kontra Davies i jak Nim kręci :-)

2

@arasz1819 czy ja wiem czy on taki naoliwiony? Babole robią jak Mingueza i Eric.

22

To jest Dzik przez duże D!

3

@CLionelMessi to dobry znak. Pep tak miał i Enrique, a wiemy co dało to Barcelonie :-)

10

Ty to się nie wypowiadaj, bo jesteś tak samo słaby jak Mingueza.

0

@Emhyr to był Eric.

0

@AmigoBlancos oby bez takiego sędziowania.

0

@Worny też mnie to zdziwiło, ale pozytywnie. W końcu zacznie wykorzystywać okazję. Mają jeszcze kaca po Rudym.

0

Eric po dzisiejszym meczu zaczął mnie tak samo denerwować i przyprawić o zawał jak Mingueza! Fatalny mecz w Jego wykonaniu! Każdy z obrońców coś odwala poza Araujo. Masakra...

5

Dyskrecja w Barcelonie? Nie istnieje.

4

@NicoGonzalez ogarniamy. PS/9

2

@blaugrana16 lepszy On niż Olmo wg mnie.

0

@derlysy1979 tak, było.

1

@maroon a skąd Ty to wiesz? :-) skoro tylu dobrych dziennikarzy o tym informuje tzn, że coś jest na rzeczy. Alemany TOP!

1

@bartulek98 tak, ale jest to priorytet na lato.

0

@umtiti jak wyzdrowieje to na pewno nie zagra od początku.

2

@Striker warto dla samego choćby zakończenia serii, ale dupy nie urwał.

1

@daro22 No Leo, no fun...

0

@Comentateiro a z drugiej strony zespół Pepa praktycznie na nic im nie pozwolił. Niech Pocze siedzi w psg jak najdłużej ;-)

1

@Encore w końcu coś Mu się udało.

0

@shoZu póki co się nie zanosi na poprawę.

0

@czosnekfcb poważnie nie oglądałeś?

1

@UncleDrew znowu będę przez Niego używał wulgaryzmów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?