15



Co jest złego w tym, że zostało to usunięte?!? @wpwelement

7

@Messibestplayerintheworld bardzo dobre źródło. Oby się udało.

0

@norbi77



Przeżył.

1

@Pawel13sz Paradise.

0

@LioMessi10 to wszystko znajdziesz na tt

3



Mark "babol" ter Stegen

0

@Dawidfcb1998 ja bym chciał taki finał, ale czuje Lipsk :-)

1

Czuję finał Barça vs Lipsk.

1

@GeneralXavi no nie trawię Go! Już Najman mniej mnie irytuje.

5

@BART97 nieśmieszny żart.

13

Podczas tego meczu rogal i zachwyt nad ich poziomem gry był u mnie ogromny. Chyba, że do pilki dochodził Mark...

27

https://x.com/Osinttechnical/status/1497117468652982272

Nasi dziadkowie/pradziadkowie przewracają się w grobach...

0

@danaj7 o 12 piękny kawalerze

15



Bo człowiek to pasożyt.

8



Nie, to nie mem.

1

@Kitek1640 chyba jakoś w kwietniu.

0

@!34RC3!_0N4 mam nadzieję, że wiesz co robisz ;-)

1

@JustBarca też mam takie zdanie. Tym bardziej będzie brak dla Niego miejsca jeśli przyjedzie jakaś 9tka plus niewiadomo co z Dembele, bo może przedłużyć.

4



Śmiać się czy płakać?

15

2

Ferran na raty. Ciekawe jaka prowizja. A tak poważnie to ja nie wiem jak City się na to zgodziło. Szef Alemany.

19

Niestety, ale pewnie będziemy za Nim tęsknić jak za Alvesem.

0

@marekBarca plus o godzinie 22:22.

1

@OsamaDembele ATARI :-) piękna sprawa.

0

@Roxi LE tylko viaplay.

1

@hayek pewnie coś sprośnego :D

0

Dest już chyba jest definitywnie skreślony przez Xaviego skoro wpuszcza na boisko kogoś takiego jak Mingueza.

0

@Emhyr nie obraził bym się na Jego powrót. Jeśli nie Gaya to uważam Go za drugą opcję.

1

@Krychaaa10 mega zazdroszczę ;-)

37

Lepije by brzmiało "przedłużenie umowy jest wykluczone..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?