Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Co jest złego w tym, że zostało to usunięte?!? @wpwelement
7
@Messibestplayerintheworld bardzo dobre źródło. Oby się udało.
0
@norbi77
Przeżył.
1
@Pawel13sz Paradise.
0
@LioMessi10 to wszystko znajdziesz na tt
3
Mark "babol" ter Stegen
0
@Dawidfcb1998 ja bym chciał taki finał, ale czuje Lipsk :-)
1
Czuję finał Barça vs Lipsk.
1
@GeneralXavi no nie trawię Go! Już Najman mniej mnie irytuje.
5
@BART97 nieśmieszny żart.
13
Podczas tego meczu rogal i zachwyt nad ich poziomem gry był u mnie ogromny. Chyba, że do pilki dochodził Mark...
27
https://x.com/Osinttechnical/status/1497117468652982272
Nasi dziadkowie/pradziadkowie przewracają się w grobach...
0
@danaj7 o 12 piękny kawalerze
15
Bo człowiek to pasożyt.
8
Nie, to nie mem.
1
@Kitek1640 chyba jakoś w kwietniu.
0
@!34RC3!_0N4 mam nadzieję, że wiesz co robisz ;-)
1
@JustBarca też mam takie zdanie. Tym bardziej będzie brak dla Niego miejsca jeśli przyjedzie jakaś 9tka plus niewiadomo co z Dembele, bo może przedłużyć.
4
Śmiać się czy płakać?
15
https://x.com/Raul_Fores/status/1496118993391861764
Taniec z gwiazdami.
2
Ferran na raty. Ciekawe jaka prowizja. A tak poważnie to ja nie wiem jak City się na to zgodziło. Szef Alemany.
19
Niestety, ale pewnie będziemy za Nim tęsknić jak za Alvesem.
0
@marekBarca plus o godzinie 22:22.
1
@OsamaDembele ATARI :-) piękna sprawa.
0
@Roxi LE tylko viaplay.
1
@hayek pewnie coś sprośnego :D
0
Dest już chyba jest definitywnie skreślony przez Xaviego skoro wpuszcza na boisko kogoś takiego jak Mingueza.
0
@Emhyr nie obraził bym się na Jego powrót. Jeśli nie Gaya to uważam Go za drugą opcję.
1
@Krychaaa10 mega zazdroszczę ;-)
37
Lepije by brzmiało "przedłużenie umowy jest wykluczone..."