0

@Criss18Barca Dembele jest bardziej na wylocie, a mimo to gra. Depay ma jeszcze rok kontraktu.

0

@Hartge nie pamiętam kiedy, ale to nie zmienia faktu, że lubi ten stadion i będzie chciał się zrewanżować za niewykorzystany karny.

0

@Kengo czułem, że tak będzie skoro postawili autobus. Strzelili i murowanko.

4

@AFA90 Leo będzie na swoim boisku treningowym. Liczę, że zagra koncert i uciszy Bernabeu.

0

@Yoshi94 jak Ty na to wpadłeś? ;-)

0

@Emhyr ale rajd z piłką niczego sobie.

9



Abde

0

"My ich (piłkarzy) robotyzujemy, a talent jest tym, co robi różnicę." [@Xavi Hernandez]

0

Moim zdaniem może być to spowodowane wojną na Ukrainie. Mega nie pewne czasy, a niewiadomo co nas czeka jeszcze w przyszłości.

6



Ciekawe czy jakby kazali Mu skoczyć z mostu to też by tak zrobił? Prymitywny gość.

2

@El dominatore

0

@szkutnik91 podobno mega talent. @ViscaBarca123 na swoim tt trochę o Nim napisał.

12



Klasyk :-)

1

@derlysy1979 mogła by być to przyjemność dla Niej... ;-)

1

@lukaszbarca15 dlatego podano ileś milionom Polaków jod?

7

@Tomason przecież nad Polskę dotarła chmura po wybuchu w Czarnobylu.

3

Koeman dzbanie, Ferran został kupiony, że tak powiem na raty. Pierwsza płatność w lecie.

0

@D10SLEO to się niestety sprzedaje w tych czasach.

7

https://x.com/ThePeakyBlinder/status/1499413439164334080

Coraz bliżej Peaky, coraz bliżej Peaky... :-)

0

@AFA90 przecież ja jestem.

0

Kroos kontuzja i nie zagra w rewanżu. Coraz mniejsze szanse mają wg mnie na awans, ale to bardzo dobrze :-)

19



Penya w Kijowie

3

@Messibestplayerintheworld Xavi ball przyciąga.

2

Revertera już w klubie nie ma to i temat CVC wrócił.

1

@Baaarca95 nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wydaje mi się, że jest to rachunek z bilingiem.

0

@Nazio87 mieszkam niedaleko Powidza i tutaj na niebie w rejonie też dużo się dzieje.

0

@szkutnik91 Christensen, Azpi, Mazraoui, Kessié i Haaland. Byłbym ukontentowany ;-)

0

@masq Rodri byłby idealnym następcą Busiego wg mnie no ale niestety nie do wyjęcia. Szkoda, że odrazu z Atletico do nas nie trafił.

1

@Messibestplayerintheworld Dani jest piękny! Wkład Jego w zespół jest ogromny, a gra jakby się w ogóle nie zestarzał.

23

@LonelyVEB podpinam się. Mega to irytujące! Kiedyś już to zgłaszałem, ale nadal bez zmian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?