9

Komentarz usunięty

1

@Jakchcesz bo nie mają nikogo w zastępstwie za Lewego i tu jest problem wg mnie.

7

@Rust_Cohle oklep od Pepa będzie smakował lepiej jak dla mnie.

5

@RonnieVEB no, stado znafców.

0

@Emhyr może dzban Tebas w końcu zrozumie i popuści trochę smycz jak w innych ligach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@deyna2018 zależy w jakim stanie masz szuflade.

1

@Emhyr I to takiego.

0

Nie wiem, ale wg mnie to Azpi nie faulował i karnego być nie powinno.

0

@Emhyr na pewno lepiej byśmy się bawili z Twoim starym. Szkoda, że nie na zawsze jak piszesz.

1

@Uukasz_93 był tutaj taki pewien użytkownik co miał bzika na punkcie Neya i Jego powrotu :D i też już Ney niby miał korzystać z tego prawa :-)

1

@batoon On z BVB jest dogadany, ale kluby się nie porozumiały.

7



:D

0

@Moderacja Wincyj reklam wincyj, bo przecież jeszcze ich mało! To zabiera przyjemność korzystania z tej strony!

17



Brawa dla nich

1

@tbas to samo miałem napisać. Zginął na ławce. Coś czuję, że odejdzie jak Ryszard.

1

@Gomess jakaś tam nadzieja w Deco i samym piłkarzu. Oby udało się Go ściągnąć do Barçy, ale oczywiście nie za 70 mln. Alemany też coś podziała ;-)

8



Ładnie się na emeryturze rozpasł :-)

0

@prokofiew przecież dopłaty do węgla już od dawna są.

1

@Cule1234 nowa 9 jest potrzebna, ale nie w osobie Lewnadowskiego.

10



Naprawdę bardzo dobry mecz w Jego wykonaniu!

0

Szkoda jednak, że nie ma Dembele...

1

@Hubsao przez te reklamy coraz mniej przyjemności z korzystania.

6

@Barca1992 oczywiście, że tylko B. Lewy się nie nadaje do Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ali3231 Dani na bank zagra.

7

@Cule1234 65 mln XD

0

@Michu94 jeszcze Ryszard, Roberto i Martin. No i Luuk.

0

@DaPidejpi Leo to D10S, crack, goat itd. Jest najlepszy.

Ale powrotu Leo chyba już bym nie chciał, choć jeszcze nie tak dawno "wyłem" za Nim. Może na jakiś mecz pożegnalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?