Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarz usunięty
1
@Jakchcesz bo nie mają nikogo w zastępstwie za Lewego i tu jest problem wg mnie.
7
@Rust_Cohle oklep od Pepa będzie smakował lepiej jak dla mnie.
5
@RonnieVEB no, stado znafców.
0
@Emhyr może dzban Tebas w końcu zrozumie i popuści trochę smycz jak w innych ligach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@deyna2018 zależy w jakim stanie masz szuflade.
1
@Emhyr I to takiego.
0
Nie wiem, ale wg mnie to Azpi nie faulował i karnego być nie powinno.
0
@Emhyr na pewno lepiej byśmy się bawili z Twoim starym. Szkoda, że nie na zawsze jak piszesz.
1
@Uukasz_93 był tutaj taki pewien użytkownik co miał bzika na punkcie Neya i Jego powrotu :D i też już Ney niby miał korzystać z tego prawa :-)
1
@batoon On z BVB jest dogadany, ale kluby się nie porozumiały.
7
:D
0
@Moderacja Wincyj reklam wincyj, bo przecież jeszcze ich mało! To zabiera przyjemność korzystania z tej strony!
17
Brawa dla nich
1
@tbas to samo miałem napisać. Zginął na ławce. Coś czuję, że odejdzie jak Ryszard.
1
@Gomess jakaś tam nadzieja w Deco i samym piłkarzu. Oby udało się Go ściągnąć do Barçy, ale oczywiście nie za 70 mln. Alemany też coś podziała ;-)
8
Ładnie się na emeryturze rozpasł :-)
0
@prokofiew przecież dopłaty do węgla już od dawna są.
1
@Cule1234 nowa 9 jest potrzebna, ale nie w osobie Lewnadowskiego.
10
Naprawdę bardzo dobry mecz w Jego wykonaniu!
0
Szkoda jednak, że nie ma Dembele...
1
@Hubsao przez te reklamy coraz mniej przyjemności z korzystania.
6
@Barca1992 oczywiście, że tylko B. Lewy się nie nadaje do Barcelony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ali3231 Dani na bank zagra.
7
@Cule1234 65 mln XD
0
@Michu94 jeszcze Ryszard, Roberto i Martin. No i Luuk.
0
@DaPidejpi Leo to D10S, crack, goat itd. Jest najlepszy.
Ale powrotu Leo chyba już bym nie chciał, choć jeszcze nie tak dawno "wyłem" za Nim. Może na jakiś mecz pożegnalny.