0

@Antimadridista_WR niestety, ale pewnie tak będzie.

1

@kewin realny scenariusz tym bardziej, że Di Maria idzie do Juve.

3



Vieira kibol ;-)

1

@Deviler jest na rozdrożu. Nie wie czy 100 mln premii za podpis Mu wystarczy.

4

@PatrykBarca nie podobno mają tylko mają Norwega.
A co do Harrego to wg mnie już dawno temu powinien zmienić klub.

0

@tbas chyba, że będą kombinować jak w przypadku Neto/Cillessena bądź Arthur/Pjanic.

4

@macio_944 zaraz Romero napisze, że COŚ się dzieje.

54



Ciekawe czy Mu odpowie :D

2

@Antimadridista_WR widzisz na początku Jego zdania słowo "ewentualnego"?

1

@shahman dostał bana od kierownika moderatora.

0

@DLFCB kibiców też mają mocno zagorzałych. Zasłużenie wygrali LE.

0

@danio1899 w ostatnim meczu czyli finał z Live u PA zagrał świetnie i wg mnie był jednym z najlepszych. Też nie jestem Jego fanem, ale drewnem to On nie jest.

1

@Emhyr w pierwszym zespole :-) Michał ostatnio był mocno chwalony, ale podobno ma odejść z Barçy.

5

Przepraszam za słowo, ale Romero jest nie do podjebania :-) COŚ się dzieje. Mimo wszystko chyba najlepsze źródło teraz.

5

@Qba2312 w Barçy nigdy nie było polaka w zespole.

0

@Messibestplayerintheworld myślisz, że to może być w jakimś stopniu też powodem? Strach przed Albą :)

12

https://x.com/ReshadRahman_/status/1526595849136005120

A ten już się opala, żeby bladym nie zajechać do pięknej Barcelony.

0

@maroon @Zoker jeśli umowa Mu na to pozwala to ok, rozumiem. Jeśli nie to ganiasz za piłką i tyle.

0

@PJ1985 pięknie się czyta płacz kibiców Baja i PSG. Jedni już za Żółwiem, a drudzy sknery mają teraz problem za problem, a niby taki super klub.

0

Gueye odmówił występu we wczorajszym meczu ze względu na tęczowe barwy, które widniały na strojach piłkarzy PSG. W zeszłym roku 17-go maja, 32-latek także nie zagrał, choć oficjalnie klub podał, że ten cierpiał na zapalenie jelit. Otoczenie Senegalczyka odmówiło komentarza. [RMC]

Nieźle. Ja rozumiem różne poglądy itd., ale masz umowę (za niemałe pieniądze) więc ganiasz za piłą i tyle.

1

@DaPidejpi luzik

0

@Bartek22 trochę mam podobnie. Człowiek jakby spokojnieszy z Alemanym za sterami i Xavim na ławce.

1



Najpewniej nowe nabytki.

3

@DaPidejpi chodziło o ból dupy fanów Barçy, bo taki będzie, a nie konkretnie o Ciebie. Jakby nie było mega wzmocnienie białych.

0

@DaPidejpi tak tak, tak sobie pisz :-) niestety, ale nasz ból dupy o to, że Żółw będzie w Realu jest nieunikniony.

2

@gumaz I tak i nie. Radość pewnie byłaby przeogromna, ale ogólnie to katastrofa :-)

0

@draxidox dostaną "tylko" Ci emeryci, którzy dostają mniej niż 2900 zł. Tak informacyjnie.
Bogaty kraj i naród skoro rozdajemy kasę na prawo i lewo.

0

@Jakub1513 czyli wymiana 1 do 1 :-)

0

@SteuerFreiMoney przecież to chodzi o wysokość mandatów, a nie o cenę za litr paliwa.

0

@wojopancer myślę, że większość z nas wie jak było i dlaczego miał takie, a nie inne pożegnanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?