5



Osobiście wolałbym Jego niż Alonso. Oby przyszedł.

0

@Emhyr o, a Jego to z chęcią bym zobaczył w trykocie Barçy.

5

@bartas97 trochę nie na miejscu.

33



Piękny to był mecz.
Zdjęcie jedno z moich ulubionych.

1

@MesQueUnClub96 Real dał więcej za Viniego czy Rodrigo.

1

@Bykunn BRAWO i jeszcze raz BRAWO! Szkoda, że zbukami jeszcze nie dostał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@messi564 On sam chce odejść, a umowa kończy się 2023. Nie wierzę, że Pep by Mu utrudniał odejście.

18

@Keriox jak Barça i tak zesrają się metr przed bramką.

0

@LloretDeMar A kij im w oko.

3

@Pawel13sz jak chcą kupować i podpisywać nowych grajków to jest to nieuniknione. Muszą wpompować pieniądze. Oby na dobrych warunkach dla Barçy.

3

@AmigoBlancos zbroje obsraliście przed Atletico stąd te zmiany a nie jakieś oszczędzanie :p

4

@budel17 tylko przypomnij sobie ile te Jego podania przyniosły goli m.in. Leo.

0

@Bogan śledzę tak jak Ty czyli nigdzie, ale nie wierzę, że jest gorszy od Neto, a lepszy na pewno.

0

@Kidd mi odpowiedzieli tak: "Uprzejmie informuję, że kanał Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport) nie jest cześcią pakietu Player (bez reklam) + CANAL+ kanał jest dostępny w pakiecie KANAŁY TV przesyłam bezpośredni link". Doją z każdej strony.

0

@Jestjakjest Pablo Torre

3

Tenas między słupki, a nie ten ręcznik.

0

Mam wykupiony pakiet Canal+ na playerze, ale ten pakiet nie wiem dlaczego nie obejmuje kanału Canal+ Sport 5 i wołają ode mnie jeszcze 15 zł. Żart.

1

@DonAndrzejos On tak samo nie określony by był jak Cou czy Griezmann. Nam 9 potrzeba. Jao nią nie jest

48

0

@Lionel_Messi10 przecież wg kilku źródeł Barça zbliżyła się do oczekiwań Francuza, a On sam je obniżył. Podobno największy problem to prowizje.

1

@Lionel_Messi10 zostanie i niech to juz się skończy.

0

@panczo Dias był by lepszy, ale wiadomo, że to nierealna opcja. Zobaczymy co Barça zrobi jak wpadnie konkretna oferta za Niego, mimo tego, że Xavi chce pozostania Holendra.

0



Wg tego źródła City mocno zainteresowane de Jongiem. Niech dają Bernardo i Laporte i możemy rozmawiać ;-)

2

@DonAndrzejos różnie różne źródła podają. Jedni podają, że jak Ousmane zostanie to odpuszczą Raphinhie, ale oby tak nie było. Dwóch takich nam potrzeba.

6

@Lionel_Messi10 Good crazy oby jeszcze z nami został.

4

@Cwaniak4 jego matka już to dementuje.

1

Rodrygo Mr. Champions - ładnie odlecieli.

0

@Batys normalnie. Jeśli jesteś kibicem Barçy to ostatnimi czasy zaznałeś kilkukrotnie sfrajerzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?