1

@Kidd też tak uważam. Idealne miejsce dla ze względu, że wszystko tam się dla Niego zaczęło.

1

@Kidd na tt trochę info, że może to być Ajax.

0

@Xxxbarca4ever zacząć to powinno się od właściciela, który ciągnie ten klub na dno. Powinien sprzedać klub.

0

@Medium pewnie, że tak. Żeby nie robić na szefa darmozjada :-)

5



[@superdeporte_es] ujawnia słowa prezydenta Walencji: „Carlos Soler powiedział mi na początku sezonu, że chce odejść. Jeśli odejdzie za darmo zaatakuję go w prasie i zapłacę prasie 100 tys. żeby Go atakowali."

Ten klub to naprawdę mem. Oby wyjeli Gaye.

2

@Kurkmen lolka.

0

@barcelonaLM

1

@Lionel_Messi10 przypomnę tylko, że w Sevilli jest Monchi. To dużo wyjaśnia.

0

@AmigoBlancos skąd wiedziałeś? ;-)

1

@Mixtape to już wolę Araujo na bramce.

2

@goldensun nie wierzę, że to czytam

0

@Emhyr ponieważ kosztował 55 mln i Xavi Go lubi. Chyba tylko to. Mimo wszystko uważam, że Ferran da nam jeszcze wiele radości. To jak potrafi znaleźć sobie miejsce jest niesamowite. Tylko ta skuteczność...

0

@Zbyszard no nie wiem. Ostatnio póki nie przeszli na 433 w drugiej połowie wyglądali jakby grali we mgle.

2

@PatrychoO tym bardziej, że większość Go nie chciała, a tu taki suprise.

0

@arsenallondyn0 Canal+ Premium

3

Mogłoby jakimś cudem Burnley urwać punkty Totką najlepiej wygrywając.

3

@KrwawiaceoczyVEB na stanowisku powinien pozostać Pimienta. Taka jest prawda.

0

@DaPidejpi Haller na radarze Bayernu.

0

@FCBparasiempre nie no z cały szacunkiem do Luisa, ale nie prezentuje nawet dobrego poziomu. Szkoda, że taki szybki zjazd zaliczył.

0

@paweldunajecfcb podobno nic groźnego u Salaha jak i VVD

2

@Sensible ja jeszcze do Hajto dorzuciłbym Wichniarka i Feddka. Eksperci kur*a.

0

@VegetaPolska oby to jednak była Barça.

2

@Peszko07 czytałem, że jeszcze jedna walka przed Nim, ale nie wiem czy to prawda.

3

@Emhyr Moukoko nie chce przedłużyć umowy i może odejść w tym okienku. Haller na 9, a Adeyemi na RW

A tak poza tym to Barça mogłaby się zainteresować Moukoko tym bardziej, że On kilka razy podkreślał, że jest fanem Barçy.

1

@Messibestplayerintheworld chyba tylko Haller im pozostał, ale BVB nie odpuszcza.

8



Prawe kolano Rakicia... Ałaaa :-/

6

@Semafor80 ja pierdole kolejny

7



Świetna nitka dot. reakcji piłkarzy/kibiców na popisy Leo. Będziemy za Nim tęsknić.

1

@Mroziu A nie dał w tym sezonie?

2

@Wilczeq A wg mnie po tym sezonie jest tyle wart. Ma liczby, La Liga, finał LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?