Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd też tak uważam. Idealne miejsce dla ze względu, że wszystko tam się dla Niego zaczęło.
1
@Kidd na tt trochę info, że może to być Ajax.
0
@Xxxbarca4ever zacząć to powinno się od właściciela, który ciągnie ten klub na dno. Powinien sprzedać klub.
0
@Medium pewnie, że tak. Żeby nie robić na szefa darmozjada :-)
5
[@superdeporte_es] ujawnia słowa prezydenta Walencji: „Carlos Soler powiedział mi na początku sezonu, że chce odejść. Jeśli odejdzie za darmo zaatakuję go w prasie i zapłacę prasie 100 tys. żeby Go atakowali."
Ten klub to naprawdę mem. Oby wyjeli Gaye.
2
@Kurkmen lolka.
0
@barcelonaLM
1
@Lionel_Messi10 przypomnę tylko, że w Sevilli jest Monchi. To dużo wyjaśnia.
0
@AmigoBlancos skąd wiedziałeś? ;-)
1
@Mixtape to już wolę Araujo na bramce.
2
@goldensun nie wierzę, że to czytam
0
@Emhyr ponieważ kosztował 55 mln i Xavi Go lubi. Chyba tylko to. Mimo wszystko uważam, że Ferran da nam jeszcze wiele radości. To jak potrafi znaleźć sobie miejsce jest niesamowite. Tylko ta skuteczność...
0
@Zbyszard no nie wiem. Ostatnio póki nie przeszli na 433 w drugiej połowie wyglądali jakby grali we mgle.
2
@PatrychoO tym bardziej, że większość Go nie chciała, a tu taki suprise.
0
@arsenallondyn0 Canal+ Premium
3
Mogłoby jakimś cudem Burnley urwać punkty Totką najlepiej wygrywając.
3
@KrwawiaceoczyVEB na stanowisku powinien pozostać Pimienta. Taka jest prawda.
0
@DaPidejpi Haller na radarze Bayernu.
0
@FCBparasiempre nie no z cały szacunkiem do Luisa, ale nie prezentuje nawet dobrego poziomu. Szkoda, że taki szybki zjazd zaliczył.
0
@paweldunajecfcb podobno nic groźnego u Salaha jak i VVD
2
@Sensible ja jeszcze do Hajto dorzuciłbym Wichniarka i Feddka. Eksperci kur*a.
0
@VegetaPolska oby to jednak była Barça.
2
@Peszko07 czytałem, że jeszcze jedna walka przed Nim, ale nie wiem czy to prawda.
3
@Emhyr Moukoko nie chce przedłużyć umowy i może odejść w tym okienku. Haller na 9, a Adeyemi na RW
A tak poza tym to Barça mogłaby się zainteresować Moukoko tym bardziej, że On kilka razy podkreślał, że jest fanem Barçy.
1
@Messibestplayerintheworld chyba tylko Haller im pozostał, ale BVB nie odpuszcza.
8
Prawe kolano Rakicia... Ałaaa :-/
6
@Semafor80 ja pierdole kolejny
7
Świetna nitka dot. reakcji piłkarzy/kibiców na popisy Leo. Będziemy za Nim tęsknić.
1
@Mroziu A nie dał w tym sezonie?
2
@Wilczeq A wg mnie po tym sezonie jest tyle wart. Ma liczby, La Liga, finał LM.