Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos przez PSG to się chyba tak ociąga.
0
@michaelbrown miej sobie to zdanie, masz prawo, ale przestań być upierdliwy.
1
@P33ck kolega na siłę próbuje umniejszyć.
0
@ranger3120 albo jeszcze obecną żonę :-)
2
GAVI gooool :-)
2
@ChampionLW dziwisz Mu się po akcji z Pique i Jego matką? :P
7
@Kurkmen przed wybuchem wojny mieliśmy już dużo Ukraińców pracujących.
0
@Pewex też tak uważam, ale mimo wszystko ładne są jak dla mnie.
0
@Kamiloza91 i na bank będzie to mecz o wyjście z grupy :-)
9
@Limit_l3ss Pedri, Gavi, Pablo - gdzie Ty tu widzisz mało kreacji?
4
@ZwyklyKibicBarcy04 ze źródła Mirror się wziął czyli takie Bravo Sport.
12
Ale Mu leży komplecik ;-(
0
@gumaz bo to moderator na pewno.
28
https://x.com/moxnlxvers/status/1532826490999537664
Ale fota! Wow
2
@KrwawiaceoczyVEB z tego co wiem to On ma double double
0
@Jestjakjest Isco też takie ma i ballerem nie jest :-)
1
@Janas11224 chciałabym coś takiego przeżyć...
1
@NeKenI "nowy" Shiba?
Takie ciekawostki to ja rozumiem.
0
@Neutral myślę, że szkoda ludzi którzy tam żyją pod dyktaturą tego zjeba i jego świty. Pewnie są i tacy Koreańczycy, którym pasuje takie życie. Może kiedyś to upadnie choć w to wątpię.
11
@Momals11 jakbyśmy mieli patrzeć jakie zagrożenia mogą nas spotkać na powietrzu to nikt by z domu nie wychodził. Trzeba żyć i korzystać z życia.
0
@DonAndrzejos to może być prawdą, że czeka.
6
Joan robi unboxing
0
@agaFCB piękne są. Tak ładna jest jak ta czarna ze złotymi napisami.
0
@betonito P$G też ładnie białym cenę podbija :-)
1
@Tomix_83 tzn kogo? Nuneza za 60 mln?
1
Jakby Leo tylko na parkiecie.
Niesamowity jest Steph. Rzuca trójki jakby od niechcenia.
15
@DonMatteo901 trzeba być zdrowo jebniętym, żeby takie słowa wypowiedzieć i to w tv. Gorsza jest przemoc psychiczna niż cielesna.
1
@Kondziubarca nie w klubie tylko na La Rambli
2
@Roobo transfer Rudigera z tych gorszych? No nie wiem :-) wg mnie to bd wzmocnienie. Można im pozazdrościć sytuacji finansowej klubu.
1
@paweldunajecfcb Polsat Sport Extra