0

@LaRoja kurde ale gdzie Shakira, a gdzie matka Gaviego :-)

0

@Sulimo wiedzą, ale bez podpisania tego możemy zapomnieć o jakimkolwiek transferze mimo dźwigni finansowych. Pozostała by sprzedaż zawodników i osłabienie kadry względem poprzedniego sezonu.

2

@19Riki20 mamy wolność słowa?

0

@zodiak_10 taki Ryszard tylko wyższy.

0

@Antimadridista_WR 39 250 to nie 40 :-)

0

@P33ck przecież On pobije dyrektora i właściciela. W sumie to może i dobrze...

0

@Messibestplayerintheworld + Koulibaly i byłoby mega.

2

@KrwawiaceoczyVEB grosz do grosza. Barça znowu będzie wielka. Nie wątpię w to.

2

@Karol1993 myślisz, że Barçe obecnie stać na któregoś z tych skrzydłowych, których wypisałeś?
Jeśli Dembele odejdzie nie będzie kim Go zastąpić.

0

@Emhyr pewnie tak znając ich podejście teraz. Sami siebie od środka rozwalają, ale jakoś w ogóle mi ich nie szkoda ;-)
Takie ochy i achy były jakie to Baja jest świetne.

0

@Emhyr Gnabry pewnie.

0

@FC1899Barca Szkoda tylko, że szczur Tebas za sterami La Ligi.

1

@Kurkmen Lavazza Oro. Polecam

1

@AlexDark00 bo to taki chujek jest. Jego wyraz twarzy o tym świadczy.

9



Może tak być jak Lewego nie puszczą :D

1



Sam ich (kibiców Atleti) ostatnio wypowiedziami krytykował i prowokował.

1

@AmigoBlancos dzięki Eibarowi.

5

1

@kynio302 ale musi Cię piec dupsko.

5

@Pilka_jest_okragla kolesiostwo Laporty.

17



Dosłownie

2



Tak się cieszy Lewy z transferu do Barçy :-)

8

1

0

@Pilka_jest_okragla back never.

66

0

@Emhyr kurde szkoda, że nie do nas :-/

2

@PatrychoO oby zgniła w celi.

3

@SkN mimo wszystko saga z Neymarem i pewien użytkownik byli gorsi od tej z Dembele.

0

@Cule1234 nie ma opcji. Albo Mu się coś przestawi albo będzie coraz większy zjazd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?