- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1168 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1168 Culés
0
Z racji, że miałem objazdówkę w ten weekend (Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot) to zadziwiające jest, że przy poborze 18-60 na Ukrainie jest w Polsce tylu Ukraińców. Czyżby nielegalnie się przedostawali do Polski? Nie to trzeba chyba wykluczyć, bo to zbyt porządny kraj jest, żeby takie akcje robić. Co zatem może być przyczyną tego zjawiska?
5
@Kurkmen Przecież dużo było Ukraińców nawet przed 24 lutego,w Warszawie było to widać
2
@Kurkmen Ciężko pomyśleć że przyjechali za pracą jeszcze długo przed?
Ahh ta twoja ksenofobia
Kolejny raz pokazujesz ,że opinia się sprawdza
7
@Kurkmen przed wybuchem wojny mieliśmy już dużo Ukraińców pracujących.
3
@Kurkmen Akurat w Warszawie to przed wojną już był ogrom Ukraińców. Ja jakoś specjalnie dużej różnicy nie zauważyłem w mężczyznach, ale liczba kobiet faktycznie wzrosła.
0
@tomek8756 ale naprawdę chłopaków poborowych jest mega dużo. Aż mnie to zdziwiło i cieszę się, że nie muszę mieszkać w dużym mieście.
6
@Kurkmen człowieku, czy Ty wiesz ile przepaliłeś paliwa wpływając tym samym na globalne ocieplenie? skrajna nieodpowiedzialność, trzeba było sobie w pociąg wsiąść... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MarioVeB! zluzuj rajtuzy ogierze , bo jak zwykle wyszczekany zza klawiatury. Ja wiem, że Ukraińcy pracowali w Polsce, bo jestem związany z branżą w której potrzeba mnóstwo rąk do pracy w budownictwie. Stwierdziłem fakt, że jest ich dużo więcej.
1
@Kurkmen Dużo ich było przed wojną,a ja się im nie dziwię,że nie chcą być mięsem armatnim i ginąć,tylko chcą po prostu normalnie żyć
0
@ranger3120 w sumie fakt. Trochę km się zrobiło. Komfort wycieczki zdecydowanie lepszy jak na własną rękę. Nienawidzę tłuc się w komunikacji miejskiej, także dla mnie to odpada.
2
@ranger3120 Ciekawe skąd kolega @Kurkmen miał pieniądze na takie podróże, oczywiście spełniłem obowiązek obywatelski i powiadomieniłem urząd skarbowy ,tak dla bezpieczeństwa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kurkmen Być może część osób rzeczywiście przekroczyła granicę nielegalnie..ale może nie chcieli /byli gotowi by brać udział w wojnie