Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Szkoda mi Ajaxu. Liczyłem, że jednak przejdą dalej no, ale LM to nie rozgrywki ligowe.
3
@MesQueUnClub96 wg mnie to ani Robert ani Haaland nie są dobrymi opcjami.
2
Oby Toni się mylił.
0
@taris po czym odejdzie :-)
17
@Wossi61FCB to żart prawda?
1
https://x.com/cristiano_peak/status/1503602539492741121
Co to było za trio! Nie zapomnę ich nigdy.
0
@Janas11224 świetny jest! Muzyka też robi niesamowitą robotę!
1
@Vebrol no i niech siedzi i gnije w tej złotej klatce którą sam wybrał.
Salaha niech przygarną.
2
@Marcin91fcb Araujo nie zagrał z Osasuna tylko i wyłącznie przez to, że groziła Mu 5 żółta kartka i absencja w meczu z Realem.
1
@Pogba Salah na skrzydle też całkiem dobrze sobie radzi ;-)
0
@MiloszFCB1899 ja już prawie każdą dziedzinę ogarniam także level top u mnie
0
@Gavinho to przyjemność patrzeć gdy temu właśnie klubowi nie idzie :-) Na Leo i Neya gwiżdżą coś niesamowitego :-)
0
A tym czasem nasze Panie już 5:0 prowadzą :-) CAMPEONES!
9
Mark to po prostu ręcznik teraz. Zero konkurencji. Neto też musi być kozak skoro tak słabego ter Stegena nie może wygryźć.
0
@Jestjakjest jakieś źródło tego?
7
@Bobo25 nie no gdzie Salah, a gdzie Traore :-)
5
@maarioo GOMORRA
1
@kuz ja 3:1, bo na zero z tyłu z obecną formą ter Stegena to wątpliwa sprawa :-)
0
Skład
1
@LeoMessi1994 powinno się mu obciąć.
0
@tomek8756 o Panie, ale info genialne!
33
@M_Kos Ney z Barçy miał pierwiastek magi Ronaldinho.
0
@Ronnie1992 podaj linka do tego.
1
@Bogan wymaż to co napisałeś!
0
@Messibestplayerintheworld Nie wyobrażam sobie, że w ogóle mogłoby do tego dojść i myślę też, że Xavi może tu mieć dużą rolę i siłę przekonawczą.
3
@R-Dinho Riki jak Adama? Chciałbym to zobaczyć :D
14
https://x.com/neurophate_/status/1501080782391201799
XD
Gdzie zawieźć?
0
@masq jakby dwaj inni piłkarze. Dembele daje dużo więcej jak wchodzi z ławki niż jak gra w podstawie. Wczoraj znów był irytujący, a te Jego straty i pozorny powrót do obrony to już w ogóle było wkur...zające.
21
Ręki Alby nie było więc nie ma tematu.
1
@patry295 @ChessInfo Może On Ci pomoże.