Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Croocers no ja mam nadzieję, że to żart z tym Moratą...
1
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1475867328789237761
Bryan przerażony :D
0
@Ghotti zjechał z formą jak całe Atletico. Tak jak u nas Frenki.
0
@Colin94 nie wiem na uj.
4
@klopx jest zawsze w ten sam dzień tygodnia co Wigilia.
1
@Vebrol obyś się mylił. Ja tam bym Go chciał u nas w lecie.
2
@Huberc1kk ja kupiłem na Zalando trójpak gładkich koszulek Diesel. Świetne są i w dobrej cenie.
0
@matirix20 ucieka szczur z reprezentacji. Z tonącego statku.
0
A Luukowi Cadiz podobno nie pasuje, bo takie info na tt się pojawia.
2
@PatrychoO TVP=TVN. Jedna wielka manipulacja widzem.
0
@Worny ciekawe czy się spóźnił...
9
Tęsknię za tym krejzolem...
Najlepszy kapitan!
1
@kamyk_23 myślę, że jeszcze Ci wytknie miejsca do poprawy ;-)
1
@Kurkmen skoro Xavi Go chce to ma na Niego pomysł/plan. Wg mnie to dobry transfer. Pep nie robi ze swoich piłkarzy najemników więc jak Ferran chciał odejść to Mu problemów nie robił.
0
@maroon już było tyle tematów na ten temat, że szkoda powielać jak go zarejestrują ;-) ale bądź spokojny, zarejestrują.
3
@Rewolucja123 pewnie, że tak. Wg mnie idealny zastępca Busiego. Żałowałem, że nie wylądował u nas.
1
@Kurkmen zagra na każdej pozycji z przodu. U Pepa prawe skrzydło bądź fałszywa 9.
0
@AdiKingu96 a ja uważam, że z nowym sztabem medycznym może być tym razem na odwrót.
0
@DonAndrzejos to najlepszy transfer od dłuższego czasu! Jeszcze jak opierdzieli w styczniu Cou i Sama to będzie szefem!
0
@ranger3120 Laporta szef.
1
@Nefir nie kracz.
2
@LambiPL dlatego bardzo liczę, że kontrakt z Nim nie zostanie przedłużony i nie będzie Go w kolejnym sezonie.
1
@Messibestplayerintheworld odstrzelą Desta, a Roberto zostanie...
2
@bartekvisca jak wył grzejniki, to potem zużyjesz jeszcze więcej energii na ogrzanie mieszkania.
0
@norbi77 ale Panie, teraz nie ma kim grać...
1
@zenoowity póki co to ja nie wiem o co Tobie chodzi?
0
@Encore i to też może być powód Jego gorszej dyspozycji... tylko Mu i Jego Żonie współczuć i wspierać.
0
@SemiYT https://x.com/FDJChief/status/1473098422534258688
51
Podobno Żona Frenkiego była w ciąży i straciła dziecko... :-(
14
@Kaziol47 nie z Laportą i Alemanym za sterami.