Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 gdzie do obejrzenia?
0
@Ptasior dlatego niech tam siedzi i nie ogarnia ;-) dla mnie to niech zatopi ten klub.
0
@Wiktoria13 a z jakiej racji Vini miałby dostać tą nagrodę?
2
@Emhyr już mamy dosyć w zespole ogórków w postaci Luuka, Duńczyka...
14
@JohnnyBarca Romero wali ślepakami np tak jak z zakończeniem kariery przez Aguero.
8
@norbi77 https://x.com/TygodnikNIE/status/1462538613325893635
Widać jaki tytan...
6
@Comfortable_ Leo zjada wszystkich i nie potrzeba do tego sofa scory itp.
5
No i na plus. W końcu trochę zaostrzyli.
1
@FC1899Barca zbyt mała kara...
14
https://x.com/FCBarcelona_es/status/1462518959983497226
Podobają mi się takie obrazki. ❤
0
@Conradxc karny dla Barçy we wczorajszym meczu też mocno wątpliwy także sędziowanie w LL bez zmian.
0
@agaFCB póki co to info podał tylko Romero, a wiemy, że ostatnio miał problemy z rzetelnością.
15
Ale My kibice nie jesteśmy wdzięczni za to jak Ty grasz. Nerwicy idzie przez Ciebie dostać!
1
@Coutinho007 wręcz jest irytujący. W każdym meczu popełnia jakiegoś babola!
1
@Sulimo brakuje jednej liczby.
6
@Woland10 no i co z tego? A Gavi gdzie niedawno grał? Jak masz talent to grasz.
0
@Momals11 zepsuł go mecz z Romą, a potem z Live w następnej edycji LM...
Szkoda Leo.
0
@Rewolucja123 było info, że dopiero od nowego sezonu.
18
@Destroyer_of_Worlds wygrana z Benfiką, bo da to też Barcelonie pieniądze za zakwalifikowanie się do 1/8.
3
@DaPidejpi Leo jest lepszy niezależnie od ich wieku.
0
@macio_944 sam się skompromitował więc nic dziwnego, że jest jechany.
17
@BarcaInfo ośmieszył się. Powinien gryźć trawę w tym meczu, a nie robić sobie odpoczynek po ciul wie po czym. Kapitan
10
@igor69 nie, po prostu Leo jest najlepszy i tyle. Leo jest orkiestrą, a Lewy egezkutorem. Nikt nie umniejsza zasług Lewego, ale stawianie Go obok Leo jest obrazą dla Messiego.
0
@Encore oby Urugwaj się zakwalifikował. Lubię ich.
3
@FC1899Barca za gole to jest złoty but.
0
@paweldunajecfcb wątpię. Jak Dani przemawia w szatni to wygląda jakby niczego nie rozumiał.
0
@Dalhi nie tylko Bayern, bo wszystkie czołowe kluby Europy. BVB też, które rzekomo jest faworytem w pozyskaniu Go.
0
@BarcaInfo nie nakręcaj ludzi, bo potem będzie jeden wielki płacz jak dupa z tego wyjdzie :-)
3
@Krzychuuuu14 z tym Luukiem to nie żartuj...
1
Dani pojawił się dzisiaj pierwszy na treningu. Jeszcze przed Xavim. To jest gość!