0

@jedrek7000 gdzie do obejrzenia?

0

@Ptasior dlatego niech tam siedzi i nie ogarnia ;-) dla mnie to niech zatopi ten klub.

0

@Wiktoria13 a z jakiej racji Vini miałby dostać tą nagrodę?

2

@Emhyr już mamy dosyć w zespole ogórków w postaci Luuka, Duńczyka...

14

@JohnnyBarca Romero wali ślepakami np tak jak z zakończeniem kariery przez Aguero.

8

6

@Comfortable_ Leo zjada wszystkich i nie potrzeba do tego sofa scory itp.

5

No i na plus. W końcu trochę zaostrzyli.

1

@FC1899Barca zbyt mała kara...

14

https://x.com/FCBarcelona_es/status/1462518959983497226

Podobają mi się takie obrazki. ❤

0

@Conradxc karny dla Barçy we wczorajszym meczu też mocno wątpliwy także sędziowanie w LL bez zmian.

0

@agaFCB póki co to info podał tylko Romero, a wiemy, że ostatnio miał problemy z rzetelnością.

15

Ale My kibice nie jesteśmy wdzięczni za to jak Ty grasz. Nerwicy idzie przez Ciebie dostać!

1

@Coutinho007 wręcz jest irytujący. W każdym meczu popełnia jakiegoś babola!

1

@Sulimo brakuje jednej liczby.

6

@Woland10 no i co z tego? A Gavi gdzie niedawno grał? Jak masz talent to grasz.

0

@Momals11 zepsuł go mecz z Romą, a potem z Live w następnej edycji LM...
Szkoda Leo.

0

@Rewolucja123 było info, że dopiero od nowego sezonu.

18

@Destroyer_of_Worlds wygrana z Benfiką, bo da to też Barcelonie pieniądze za zakwalifikowanie się do 1/8.

3

@DaPidejpi Leo jest lepszy niezależnie od ich wieku.

0

@macio_944 sam się skompromitował więc nic dziwnego, że jest jechany.

17

@BarcaInfo ośmieszył się. Powinien gryźć trawę w tym meczu, a nie robić sobie odpoczynek po ciul wie po czym. Kapitan

10

@igor69 nie, po prostu Leo jest najlepszy i tyle. Leo jest orkiestrą, a Lewy egezkutorem. Nikt nie umniejsza zasług Lewego, ale stawianie Go obok Leo jest obrazą dla Messiego.

0

@Encore oby Urugwaj się zakwalifikował. Lubię ich.

3

@FC1899Barca za gole to jest złoty but.

0

@paweldunajecfcb wątpię. Jak Dani przemawia w szatni to wygląda jakby niczego nie rozumiał.

0

@Dalhi nie tylko Bayern, bo wszystkie czołowe kluby Europy. BVB też, które rzekomo jest faworytem w pozyskaniu Go.

0

@BarcaInfo nie nakręcaj ludzi, bo potem będzie jeden wielki płacz jak dupa z tego wyjdzie :-)

3

@Krzychuuuu14 z tym Luukiem to nie żartuj...

1

Dani pojawił się dzisiaj pierwszy na treningu. Jeszcze przed Xavim. To jest gość!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?