Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas dawny Kubiak zaginął niestety... oby się odbudował.
1
Łomacz powinien grać w każdym meczu zamiast Drzyzgi. Świetnie rozgrywa piłki.
1
@KrwawiaceoczyVEB tak, zawsze.
1
@doc Luuk posadź Duńczyka na bardzo długo.
0
@doc ale są w planach Laporty. Ryszard Mu wchodzi bez wazeliny, a nad Samem się zlitowali.
13
"Szarlatańskiej"? XD Jaki to jest młotek! Ty kur*wa na swoją federację lepiej spójrz bo tam sami złodzieje i krętacze!
Tak za powstaniem Superligi!
1
@Akrobata89 nie ma. Najprawdopodobniej zobaczymy Go w meczu z Granadą.
0
@Rewolucja123 to prawda. Plus świetnie ochrania piłkę.
1
@Rust_Cohle po wczorajszym meczu z Grecją wszystko jest możliwe. Myślę, że seta Belgia ugra. Wczoraj też miało być niby gładko i przyjemnie, a wiadomo jak było.
9
Staty Frenkiego jesli chodzi o drybling w La Liga i w el. do MŚ. Uwielbiam Go oglądać!
0
Oby Panie tłukły każdego jak w zeszłym sezonie.
0
@betonito bo to była kreatywna księgowość. Arthur i Pjanic padli tego ofiarą.
0
@IronSanHybrid co za shit :-)
1
@Kgorecki2500 widać, że ma żal po samym filmiku, w którym pokazuje, że przechodzi do Turcji. Jakby z Juve, a nie z Barçy.
14
To już 18 lat temu... Pierwszy mecz na Camp Nou i jaka bramka!
Magik za którym prawdziwy fan piłki tęskni.
0
@burza1982 podaj źródło?
0
@Ghotti Mingueza będzie dzielił PO z Destem.
0
@BXOD tak, został.
0
@Cochise w punkt.
3
@sokot nie, to nie był na pewno ostatni zawodnik z topu. Kilku młodych już mamy którzy będą na topie. Trzeba coś poświęcić, żeby znów było pięknie.
5
Przeczytajcie nitke tweeta.
1
@BarcaMartinez uważam, że nie chciał. Poświęcił kilka głów, żeby ratować finansowo klub. Niestety taka prawda. "Dziękować" za tą sytuację możemy Bartomeu.
4
@Bykunn ale farmazony pieprzysz chłopie to głowa mała.
0
@Siwik Duńczyka to możesz wystawić, ale na ławce.
0
@doc Demir jest już zarejestrowany.
3
"A to dla ciebie i twoich pieprzonych braci następnego lata" xD
8
Wstyd!
2
Łza w oku i złość, że tak się stało
5
@AmigoBlancos nie ma co, świetny transfer.
0
Współczuję kadrze Francji...