0

@tbas dawny Kubiak zaginął niestety... oby się odbudował.

1

Łomacz powinien grać w każdym meczu zamiast Drzyzgi. Świetnie rozgrywa piłki.

1

@KrwawiaceoczyVEB tak, zawsze.

1

@doc Luuk posadź Duńczyka na bardzo długo.

0

@doc ale są w planach Laporty. Ryszard Mu wchodzi bez wazeliny, a nad Samem się zlitowali.

13

"Szarlatańskiej"? XD Jaki to jest młotek! Ty kur*wa na swoją federację lepiej spójrz bo tam sami złodzieje i krętacze!
Tak za powstaniem Superligi!

1

@Akrobata89 nie ma. Najprawdopodobniej zobaczymy Go w meczu z Granadą.

0

@Rewolucja123 to prawda. Plus świetnie ochrania piłkę.

1

@Rust_Cohle po wczorajszym meczu z Grecją wszystko jest możliwe. Myślę, że seta Belgia ugra. Wczoraj też miało być niby gładko i przyjemnie, a wiadomo jak było.

9



Staty Frenkiego jesli chodzi o drybling w La Liga i w el. do MŚ. Uwielbiam Go oglądać!

0

Oby Panie tłukły każdego jak w zeszłym sezonie.

0

@betonito bo to była kreatywna księgowość. Arthur i Pjanic padli tego ofiarą.

0

@IronSanHybrid co za shit :-)

1

@Kgorecki2500 widać, że ma żal po samym filmiku, w którym pokazuje, że przechodzi do Turcji. Jakby z Juve, a nie z Barçy.

14



To już 18 lat temu... Pierwszy mecz na Camp Nou i jaka bramka!
Magik za którym prawdziwy fan piłki tęskni.

0

@burza1982 podaj źródło?

0

@Ghotti Mingueza będzie dzielił PO z Destem.

0

@BXOD tak, został.

0

@Cochise w punkt.

3

@sokot nie, to nie był na pewno ostatni zawodnik z topu. Kilku młodych już mamy którzy będą na topie. Trzeba coś poświęcić, żeby znów było pięknie.

5



Przeczytajcie nitke tweeta.

1

@BarcaMartinez uważam, że nie chciał. Poświęcił kilka głów, żeby ratować finansowo klub. Niestety taka prawda. "Dziękować" za tą sytuację możemy Bartomeu.

4

@Bykunn ale farmazony pieprzysz chłopie to głowa mała.

0

@Siwik Duńczyka to możesz wystawić, ale na ławce.

0

@doc Demir jest już zarejestrowany.

3



"A to dla ciebie i twoich pieprzonych braci następnego lata" xD

8



Wstyd!

2



Łza w oku i złość, że tak się stało

5

@AmigoBlancos nie ma co, świetny transfer.

0

Współczuję kadrze Francji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?