Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IMBALEO niedzielny kibic?
0
@Mns21 od początku mam takie samo przeczucie, że właśnie taki może być finał. Nie ma co ukrywać, ale Barça ma ogromną szansę zgarnąć to trofeum.
3
@MesQueUnClub22 na playerze bodajże za 15 zł.
18
Nic tylko pozazdrościć talentu. Niesamowity jest! Mamy wielkie szczęście, że jest On z nami, a rozwijając się w takim tempie, kto wie czy nie doskoczy do poziomu Xaviego czy Iniesty.
1
@dmcteam Panie za Lucho też był u piękne mecz.
0
@The_Man Sergi? Dno.
1
@AdamaTraore najlepsze dla mnie to te regionalne. Zawsze dla mnie najsmaczniejsze.
6
Junior z komentarzem na gorąco.
2
@Oskar00 jak grać to z najmocniejszym rywalem i dla mnie szkoda, że wypadnie. Wygramy to będzie gadane, że dlatego, bo nie zagrał Benzema i Mendy.
0
@tbas odpal stronę UEFY i będziesz mieć live.
0
@marcinK0000 pewnie strona UEFY i o 13:30.
8
@Emhyr nie nie nie i jeszcze raz NIE. Żadnych madryckich odpadów. Jeszcze takich.
0
@Wossi61FCB aa ok to rozumiem :-)
5
@Woland10 myślisz, że któryś z zespołów nie traktuje tych rozgrywek na poważnie?
47
Dawno takiej radości nie widziałem w tym zespole. Xavi? TOP!
6
@Worny EV by spał.
5
@tristan87 jaki to jest frajer. Mega irytujący gość.
0
A to się Komar wkurzył :-) na bank liczył na powołanie, a tu ani powołania ani nowego kontraktu.
5
Ćwiąkała ma rację i trudno się nie zgodzić. La Liga zalicza zjazd od dłuższego czasu, a z Tebasem za kółkiem może być nieciekawie.
Mimo, że nie jestem fanem tego by EH dołączył do Barçy, to uważam, że On jak i Mbappe będący w RM mogą znowu La Ligę napędzić i próbować gonić Premier League.
1
@pt9
O to chodzi?
0
@Grubson06 A Laporta "Wal się" ;-)
1
@abram3k kojarzą mi się z finałem PK.
25
Wow!
0
@Pilka_jest_okragla Ligę Europy już ogarnął. Czas na LM :-)
24
Taka ta La Liga słaba, a tu proszę 3 zespoły :-) jestem pewien, że gdyby Xavi przejął zespół przed startem sezonu to Barça nadal byłaby w grze w LM.
1
@Coutinho007 nowy Xavi xd obraza Generała!
3
@AmigoBlancos szkoda. Jak grać to z najmocniejszym rywalem.
19
Bez wątpienia Araujo może zostać ich następcą.
1
@Pilka_jest_okragla i Araujo też przedłuży umowę. Widać gołym okiem, że im zależy na tym klubie, chyba najlepszy przyszłościowy projekt sportowy plus Xavi na ławce. Ta Barça zacznie zgarniać puchary.
1
@PatrychoO CR już LM wg mnie nie wygra. Leo może, ale w przyszłym roku chyba ostatnia szansa na to.