0

@IMBALEO niedzielny kibic?

0

@Mns21 od początku mam takie samo przeczucie, że właśnie taki może być finał. Nie ma co ukrywać, ale Barça ma ogromną szansę zgarnąć to trofeum.

3

@MesQueUnClub22 na playerze bodajże za 15 zł.

18

Nic tylko pozazdrościć talentu. Niesamowity jest! Mamy wielkie szczęście, że jest On z nami, a rozwijając się w takim tempie, kto wie czy nie doskoczy do poziomu Xaviego czy Iniesty.

1

@dmcteam Panie za Lucho też był u piękne mecz.

0

@The_Man Sergi? Dno.

1

@AdamaTraore najlepsze dla mnie to te regionalne. Zawsze dla mnie najsmaczniejsze.

6



Junior z komentarzem na gorąco.

2

@Oskar00 jak grać to z najmocniejszym rywalem i dla mnie szkoda, że wypadnie. Wygramy to będzie gadane, że dlatego, bo nie zagrał Benzema i Mendy.

0

@tbas odpal stronę UEFY i będziesz mieć live.

0

@marcinK0000 pewnie strona UEFY i o 13:30.

8

@Emhyr nie nie nie i jeszcze raz NIE. Żadnych madryckich odpadów. Jeszcze takich.

0

@Wossi61FCB aa ok to rozumiem :-)

5

@Woland10 myślisz, że któryś z zespołów nie traktuje tych rozgrywek na poważnie?

47



Dawno takiej radości nie widziałem w tym zespole. Xavi? TOP!

6

@Worny EV by spał.

5

@tristan87 jaki to jest frajer. Mega irytujący gość.

0

A to się Komar wkurzył :-) na bank liczył na powołanie, a tu ani powołania ani nowego kontraktu.

5



Ćwiąkała ma rację i trudno się nie zgodzić. La Liga zalicza zjazd od dłuższego czasu, a z Tebasem za kółkiem może być nieciekawie.
Mimo, że nie jestem fanem tego by EH dołączył do Barçy, to uważam, że On jak i Mbappe będący w RM mogą znowu La Ligę napędzić i próbować gonić Premier League.

1

@pt9



O to chodzi?

0

@Grubson06 A Laporta "Wal się" ;-)

1

@abram3k kojarzą mi się z finałem PK.

25



Wow!

0

@Pilka_jest_okragla Ligę Europy już ogarnął. Czas na LM :-)

24

Taka ta La Liga słaba, a tu proszę 3 zespoły :-) jestem pewien, że gdyby Xavi przejął zespół przed startem sezonu to Barça nadal byłaby w grze w LM.

1

@Coutinho007 nowy Xavi xd obraza Generała!

3

@AmigoBlancos szkoda. Jak grać to z najmocniejszym rywalem.

19



Bez wątpienia Araujo może zostać ich następcą.

1

@Pilka_jest_okragla i Araujo też przedłuży umowę. Widać gołym okiem, że im zależy na tym klubie, chyba najlepszy przyszłościowy projekt sportowy plus Xavi na ławce. Ta Barça zacznie zgarniać puchary.

1

@PatrychoO CR już LM wg mnie nie wygra. Leo może, ale w przyszłym roku chyba ostatnia szansa na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?