La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

22

Rząd planuje 14'stą emeryturę w sierpniu bo inflacja rośnie.
Dobrze, że wprowadzają to świadczenie to może chociaż spadnie ta inflacja i emeryci będą mieli więcej pieniędzy.

konto usunięte

0

@draxidox Ale przecież już była w tamtym roku 14 emerytura? Czy się mylę?
To jak planują skoro już rok temu było to klepniete?

36

@draxidox bardzo dobrze robią, wszystko coraz więcej kosztuje więc rząd daje swoje pieniądze żeby wspomóc obywateli. Bohaterska postawa.

0

@draxidox za niedługo będzie po dwie emeryturki na miesiąc, ale ci emeryci mają dobrze, a my musimy zapier...

konto usunięte

5

@Rust_Cohle 14 emerytura miałabyć jednorazowym świadczeniem wypłacanym w 2021roku

0

@draxidox co sądzisz o Realu Madryt?

0

@draxidox rząd jak cos daje to musi komuś zabrać

6

@Barcaa12 eee serio? To oni nie mają swoich pieniędzy?

0

@draxidox dostaną "tylko" Ci emeryci, którzy dostają mniej niż 2900 zł. Tak informacyjnie.
Bogaty kraj i naród skoro rozdajemy kasę na prawo i lewo.

0

@Fabik87
A chciałbyś być teraz emerytem w tej grupie poniżej 2900 pln

Akurat emerytury trzeba podnosić
Może nie dając 14ste tylko systemowo

0

@draxidox
Emerytom trzeba podnieść ogolnie emerytury systemowo
Nie koniecznie 14stka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?