- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1462 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1462 Culés
2
Lewandowski
14
@Cule1234 nie no mam nadzieję ze to zart na wczorajsze prima aprilis
7
@Cule1234 65 mln XD
0
@FCBMati10 @Fabik87 A za Ronaldo Juve ile zapłaciło w podobnym jak nie w tym samym wieku? Bodajże 100 mln.
1
@Kwiatek67 super, oddajmy Desta i sciagnijmy gościa ktory ma 34 lata, chce zarabiać pewnie w okolicach 25 mln euro i sam transfer to będzie kwota licząc Desta okolice 35/40 milionów. To brzmi jak nieroztropna polityka transferowa zwłaszcza ze mamy Aubameyanga ktory tez młodzieniaszkiem nie jest to po cholere nam kolejny?
0
@FCBMati10 A gdzie ja napisałem że oddał bym Desta? Jasno jest napisane że Bayern oczekuje 65 mln za Roberta więc wnioskuję że Dest miałby obniżyć cenę ale akurat z tym się nie zgadzam.
1
@Kwiatek67 niezależnie od opcji, ten transfer to bezsens, skupmy sie na przedłużaniu kontraktów z Gavim czy Araujo
0
@FCBMati10 A ja bym chętnie zobaczył rodaka w Barcelonie i mam nadzieję że to marzenie się w końcu spełni. Przedłużenie umowy z Gavim czy Araujo nie ma z tym nic wspólnego i osobiście uważam że to tylko kwestia czasu.
0
@Kwiatek67 ma bo jednak pieniędzmi nie sramy, poza tym trzeba było sie namęczyć by poukładać drabinkę płacową a teraz mamy od tak zrobić taką wyrwę między Lewym a resztą a potem mówić Araujo np ze Barcelony nie stać na przedłużenie kontraktu?
0
@FCBMati10 ,,poza tym trzeba było sie namęczyć by poukładać drabinkę płacową a teraz mamy od tak zrobić taką wyrwę" przecież Araujo ma na stole kontrakt na 5 mln i nie chce podpisać bo za mało.
1
@Kwiatek67 pozbyliśmy się Suareza i Messiego aby odmłodzić kadrę dlatego jestem na nie jesli o Lewego chodzi, jedyna szansa to odejście z BVB w 2014 poza tym on zawsze był bardziej madridistą, chociaż to akurat kwestia drugorzędna. Mimo tego że to Polak to niech zostanie w tym Bayernie
0
@FCBMati10 Auba też był madridista xD
0
@Kwiatek67 dlatego zaznaczyłem że to kwestia drugorzędna
0
@Kwiatek67 Auba przyszedł za free i zarabia mało... Taka nic nie znacząca różnica...