Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Już lepiej na Llorente wymienić niż Saula.
56
Coś w tym prawdy jest. Mnie się Go dobrze słucha. Umie w emocje i od tego jest.
0
@doc oby Panom podziękował.
1
@FCMichalo A kto to ten Matheus?
30
@Hubertusk gdzie go zawieźć?
1
@barcelonaLM zaczęły się wakacje, a co za tym idzie jest wysyp dzieci na stronie. Leo zostaje i tyle w temacie.
0
@Cochise w końcu jakiś mądry wpis.
0
@arasz1819 zatrudniony w KFC ;-)
6
Jaka reakcja :-)
0
@Vebrol w kolejnym sezonie 75 na Hålanda ;D
0
@Pogba + wiedzieli, że mamy kasę za Neya. Wydoili nas bez skrupułów.
1
@Kwiatek67 Peaky Blinders. TOP
10
Zacząć się śmiać czy płakać?
1
@Danio2584 naturalmarket.pl
0
@MesQueUnClub96 Leo, bo wygra Copa ;-)
46
https://x.com/cristiano_peak/status/1409630794583207936
Brawo
0
Teraz czas na ZZ
3
To zdjęcie mówi wszystko.
1
A Ci to dopiero drewno grali... Zgadzam sie z Tobą, bo tak samo mnie irytują.
0
@matirix20 ten z tęczą?
3
To będzie kolejny sezon z Cou i Dembele na ławce. Jeden wraca z połamania, a drugi właśnie na nim wylądował. Kto ich weźmie?
1
@Phoenixx Ty masz swoje przemyślenia i zdanie na ten temat jak i ja. Wg mnie se queda na 100%.
2
@Janas11224 nie odejdzie. Kilka źródeł tier 1 to już potwierdziło. Jakby co to meliska ;-)
0
@Gonzo349 Sport = Bravo Sport
1
@PatrychoO no to się ciesz.
0
Leo już 34 lata... Ostatni mecz w Jego karierze coraz bliżej ;-(
5
@Barca1992 są, ale na szczęście ilość takich osób maleje.
4
Sprzedać i zapomnieć.
8
https://zapodaj.net/a73836f4e3619.jpg.html
Zdania ekspertów są podzielone :-)
1
@LeoMessi1994 żeby tylko jedną...