24

Już lepiej na Llorente wymienić niż Saula.

56



Coś w tym prawdy jest. Mnie się Go dobrze słucha. Umie w emocje i od tego jest.

0

@doc oby Panom podziękował.

1

@FCMichalo A kto to ten Matheus?

30

@Hubertusk gdzie go zawieźć?

1

@barcelonaLM zaczęły się wakacje, a co za tym idzie jest wysyp dzieci na stronie. Leo zostaje i tyle w temacie.

0

@Cochise w końcu jakiś mądry wpis.

0

@arasz1819 zatrudniony w KFC ;-)

6



Jaka reakcja :-)

0

@Vebrol w kolejnym sezonie 75 na Hålanda ;D

0

@Pogba + wiedzieli, że mamy kasę za Neya. Wydoili nas bez skrupułów.

1

@Kwiatek67 Peaky Blinders. TOP

10

Zacząć się śmiać czy płakać?

1

@Danio2584 naturalmarket.pl

0

@MesQueUnClub96 Leo, bo wygra Copa ;-)

0



Teraz czas na ZZ

3



To zdjęcie mówi wszystko.

1

A Ci to dopiero drewno grali... Zgadzam sie z Tobą, bo tak samo mnie irytują.

0

@matirix20 ten z tęczą?

3

To będzie kolejny sezon z Cou i Dembele na ławce. Jeden wraca z połamania, a drugi właśnie na nim wylądował. Kto ich weźmie?

1

@Phoenixx Ty masz swoje przemyślenia i zdanie na ten temat jak i ja. Wg mnie se queda na 100%.

2

@Janas11224 nie odejdzie. Kilka źródeł tier 1 to już potwierdziło. Jakby co to meliska ;-)

0

@Gonzo349 Sport = Bravo Sport

1

@PatrychoO no to się ciesz.

0

Leo już 34 lata... Ostatni mecz w Jego karierze coraz bliżej ;-(

5

@Barca1992 są, ale na szczęście ilość takich osób maleje.

4

Sprzedać i zapomnieć.

8

https://zapodaj.net/a73836f4e3619.jpg.html

Zdania ekspertów są podzielone :-)

1

@LeoMessi1994 żeby tylko jedną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?