Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukaszmatusiewicz jak i Iniesty. Plus Sergio 10 lat młodszego. :-)
3
@Rastafarnianin pasuje Mu idealnie szata :-)
23
Sędzia stoi metr od piłkarzy. Ba nawet patrzy na nich! Jak można wlepić czerwo za taki teatrzyk??
24
Jakie jest największe osiągnięcie Ronaldo?
Bycie porównywanym do Messiego.
52
https://x.com/Piotrowicz17/status/1375109348905615367
Chlup do dziury :D
0
@Wilczeq tak, ten sam.
0
@DonMatteo901 plus Grosicki.
3
Tego nam potrzeba :-)
1
@Encore póki co kiepsko to wygląda. Zenit ma blok, u nas tego w ogóle nie ma. Oby chłopy się ogarnęły.
44
https://x.com/MessiMX10i/status/1374614808159485954
Oj Leo Leo :-)
0
@barteggg08 A to dopiero początek :-)
0
@Lub567 ja 666.
0
@Thomas99PL tylko Gryzoń.
0
@JohnnyBarca mnie się podoba i pewnie ją łykne.
1
@NorbiTBOB si, se queda.
5
@PershingFanatykLMFCB tak plus nie lubi de Jonga
2
@pele1282 Xavi nie lubi tej murawy :-)
2
@Danger204 On tak specjalnie dlatego ładuje tyle bramek, bo wali z przymróżenia jednego oka ;-)
0
@Rust_Cohle dla mnie przerwa na reprezentacje to najgorsze co może być. Te dwa tygodnie to wieczność.
9
@Gwyn to dzieci wypisują także nie ma co tego brać na poważnie.
51
https://x.com/CilKast/status/1373758769205805056
Jednak spalony :P
1
@tbas niewiadomo w jakiej formie jest Araujo. Myślę, że wejdzie w drugiej połowie.
57
To jest prawdziwe :-)
0
@matirix20 naturalmarket.pl
16
@Encore wiązałem z Nim ogromne nadzieje. Mało tego cieszyłem się jak dziecko na Jego transfer, a tu taka wtopa za tyle €. Szkoda chłopa, bo chyba po prostu nie udźwignął ciężaru. Czy na skrzydle, czy w środku pola nic praktycznie nie wniósł do zespołu. Wymowne jest to, że Pedri posadził Go na ławce przed kontuzją.
0
@Katalonbar oczywiście, że Chelsea.
1
Pięknie Rudiger schował Llorente do kieszeni :-)
3
@Barca1922 A na głównej widziałeś wpis redakcji?
0
@GeraltzKatalonii https://x.com/fajnykubus/status/1371777678764826624
:D
7
Kara powinna być większa, bo nie powinno być karnego.