40



Rywalizacja trwa :-)

0

@Transu96 rzucili Mu karteczkę na murawę z informacją.

2

@amanter oby chuja złapali!

9

@Avatarr zostawić. Uniwersalny piłkarz, który zagra na PO i w środku pola. Tacy piłkarze są cenieni.

0

@Firestone widziałeś skąd jest źródło? AS... Trzeba poczekać, aż ktoś rzetelniejszy poda jakąś informację.

4

Źródło Marca i AS...

1

@KacperVEB "nowy" Messi.

2

@xBoMBoWiECx dokładnie. Bardzo młody zespół z ogromnym potencjałem!

7



Gdyby plotki transferowe okazały się prawdziwe...
Wygląda to imponująco!

2

@michal26 wg mnie wszyscy czterej aut z Barçy. Pensja Szamana to też absurd choć wiadomo, że kontrakt przedłużył przed kontuzją kolana ale mimo wszystko. To są pieniądze, które można przełożyć na zakup Norwega.

12



Wynagrodzenie za tych 4 Panów prawie 63 mln €.

0

@DawidekFCB Firpo Go złapie :-)

2

@JohnnyBarca jakbyś tak ładował bramkę za bramką w najważniejszych rozgrywkach to też by Ci folołersów przybywało z prędkością światła.

3

@szkutnik91 ja mam tak jak Ramos. Zawsze mam satysfakcję jak Biali przegrywają niezależnie od sekcji sportowej :-)

0

@Dani13 to Twoje zdanie i masz do tego prawo, ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Franek jest idealny do środka pola.

0

@Commando to ma sens i to bardzo. Wymieniłeś 3 graczy, którzy pobierają ogromną pensję, a nic nie dają klubowi. Za kasę z ich sprzedaży można pozyskać innych graczy.

2

@Peciak drugi błąd to brak drugiej żółtej dla Kurzawy.

2

@MesQueUnClub_87 zgadzam się z Tobą. Dla mnie tego młodziak jest mega irytujący.

0

@pepo_barcarzadzi dojedź Go :P

1

@Coutinho007 czasem mam wrażenie, że On jest wolniejszy od Busiego, a to już naprawdę źle o Nim świadczy...

0

@BarcaInfo Grzmot pomógł ;-)

0

@Coutinho007 są na takim samym poziomie więc jeden uj wg mnie :-) plus po stronie Brazylijczyka za wiek. Ale masz rację, bo Pajnic nigdy koszulki Barçy nie powinien założyć.

0

@mariosss20 podzielam Twoje zdanie.

94



XD

0

@Coutinho007 nie prawie. W ogóle :-)

0

@Calc to jest żenujące i tutaj pojawia się emotka z rzyganiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 myślę, że 8:2 też mogło by paść.

6

@AmigoBlancos to drewno jest.

7



Auć :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?