1

@VamosRakieta Nostalgia. Wspomnienia wracają... To był kozak i prawdziwy kapitan drużyny.

23

Serce boli jak się czyta o sytuacji Barçy. Ponad miliard długu. Masakra. Nie ma co liczyć, że ktokolwiek dołączy w lecie do klubu chyba, że za darmo. JMB jak mogłeś...

7

@xBoMBoWiECx ja bym Go z chęcią u nas zobaczył z Frenkim i Pedrim w środku pola.

9



Kilka ciasteczek naszego Generała.

1

@clyde wiadomo, że to na pewno alkoholik, który pije codziennie :-). Niemożliwe jest to, żeby mieć tyle promili po jednym dobrym melanżu :-)

1

@LionelM95 no parę dni na pewno :-) cud, że przeżył ten melanż :-)

20



Grubo zabalował :-)

1

@Rust_Cohle jak skończysz będziesz chciał go obejrzeć jeszcze raz :-) top!

9

@ShawnC Mingueza grając na ŚO też nie przekonuje.

3

Sergiño Dest nie trenował dzisiaj z zespołem i są poważne wątpliwości co do Jego udziału w niedzielnym meczu z Elche. [@fansjavimiguel]

Mingueza znów pewnie jako PO. Boziu...
On totalnie nie przekonuje.

1

@Coutinho007 :-) Cules powinni obciąć co nieco Barto za to ;-)

7



Engel i wszystko jasne...
Teraz jako ekspert jest tak samo fatalny jak był trenerem.

3

@Coutinho007 ja nie mogę patrzeć na Duńczyka z całym szacunkiem dla Niego. Wręcz zaczyna mnie denerwować Jego obecność na boisku. Nie wspomnę już jak nr ma na koszulce.

0

@pele1282 bez Leo? Wtf?

0

@caiden93 o tuż to.

2

@BarcaInfo Skała! Oby tak dalej.

4



Klaps!
I can not wait! :-)

0

@xVENUMx ustala skład i rządzi jak Messi.

0

@ksobi haha to dostaną na dobicie :P

0

@BarcaInfo może niech się rozliczą w karmie dla zwierząt? Będzie miał do swojego pastwiska :-)

1

@cules100pro fajny piłkarz. W pomocy z Frenkim, Pedrim mogli by tworzyć dobre trio.

0

A oni to przestrzegali kiedykolwiek, bo jakoś nie kojarzę?

0

@MichalZZZ doczekać go już się nie mogę :-)

17



Rozpoczęły się zdjęcia do 6 sezonu Peaky Blinders. No nareszcie :-)

3

@Coutinho007 to jest bardzo dobra decyzja o zwolnieniu Wuja, tylko trochę za późno wg mnie.

0

@Kwasiak98 myślę, że z radości będzie się turlał :-)

5

@BarcaInfo Leo też "świeży" raczej nie był sądząc po tym jak wczoraj zagrał. Dyskomfort na pewno nie był w pełni wyleczony.

1

@Fabik nie da rady. Rozbudował swoje pastwisko i jest mocno zajęty :-)

0

@itmustbejoke za 6 to oni Mingueze mogą wziąć :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?