Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Nostalgia. Wspomnienia wracają... To był kozak i prawdziwy kapitan drużyny.
23
Serce boli jak się czyta o sytuacji Barçy. Ponad miliard długu. Masakra. Nie ma co liczyć, że ktokolwiek dołączy w lecie do klubu chyba, że za darmo. JMB jak mogłeś...
7
@xBoMBoWiECx ja bym Go z chęcią u nas zobaczył z Frenkim i Pedrim w środku pola.
9
Kilka ciasteczek naszego Generała.
1
@clyde wiadomo, że to na pewno alkoholik, który pije codziennie :-). Niemożliwe jest to, żeby mieć tyle promili po jednym dobrym melanżu :-)
1
@LionelM95 no parę dni na pewno :-) cud, że przeżył ten melanż :-)
20
Grubo zabalował :-)
1
@Rust_Cohle jak skończysz będziesz chciał go obejrzeć jeszcze raz :-) top!
9
@ShawnC Mingueza grając na ŚO też nie przekonuje.
3
Sergiño Dest nie trenował dzisiaj z zespołem i są poważne wątpliwości co do Jego udziału w niedzielnym meczu z Elche. [@fansjavimiguel]
Mingueza znów pewnie jako PO. Boziu...
On totalnie nie przekonuje.
1
@Coutinho007 :-) Cules powinni obciąć co nieco Barto za to ;-)
7
Engel i wszystko jasne...
Teraz jako ekspert jest tak samo fatalny jak był trenerem.
3
@Coutinho007 ja nie mogę patrzeć na Duńczyka z całym szacunkiem dla Niego. Wręcz zaczyna mnie denerwować Jego obecność na boisku. Nie wspomnę już jak nr ma na koszulce.
0
@pele1282 bez Leo? Wtf?
0
@caiden93 o tuż to.
16
https://x.com/xOluwaseyi/status/1352393132256743439
...
2
@BarcaInfo Skała! Oby tak dalej.
4
Klaps!
I can not wait! :-)
0
@xVENUMx ustala skład i rządzi jak Messi.
0
@ksobi haha to dostaną na dobicie :P
0
@BarcaInfo może niech się rozliczą w karmie dla zwierząt? Będzie miał do swojego pastwiska :-)
1
@cules100pro fajny piłkarz. W pomocy z Frenkim, Pedrim mogli by tworzyć dobre trio.
0
A oni to przestrzegali kiedykolwiek, bo jakoś nie kojarzę?
0
@MichalZZZ doczekać go już się nie mogę :-)
17
Rozpoczęły się zdjęcia do 6 sezonu Peaky Blinders. No nareszcie :-)
3
@Coutinho007 to jest bardzo dobra decyzja o zwolnieniu Wuja, tylko trochę za późno wg mnie.
0
@Kwasiak98 myślę, że z radości będzie się turlał :-)
5
@BarcaInfo Leo też "świeży" raczej nie był sądząc po tym jak wczoraj zagrał. Dyskomfort na pewno nie był w pełni wyleczony.
1
@Fabik nie da rady. Rozbudował swoje pastwisko i jest mocno zajęty :-)
0
@itmustbejoke za 6 to oni Mingueze mogą wziąć :-)