Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 pod lupką
0
@Majkel34 odpal tt. Tam wszystko znajdziesz :-)
3
Ktoś się włamał na konto posła Marka Suskiego i zamieszcza nudesy :D
22
@FanKFC najlepszy gracz we wczorajszym meczu. Serducho zostawił na boisku razem z Frenkim.
63
@FcBarce jesteś pewien, że w tym gronie znajduję się Barça?
3
@Janiama wczoraj wrócił stary, pokraczny i irytujący Dembele. Zresztą nie tylko On wczoraj zagrał paździerz. Dorzucił bym jeszcze Lengleta, Albe, Mingueze, Pedriego i Leo. Od Niego oczekiwałem dużo więcej.
8
...
2
@zadafcb szkoda strzępić ryja na "znafców" :-)
2
Jest Leo :-) piknie
0
@BarcaInfo Bundesliga to Jego poziom.
8
@mr_robot Komar Mu teraz pokażę jak się gra ;-)
1
@TheNekro94 to lepiej pod maseczke :-)
0
@Rewolucja123 Twoje analizy można spuścić w klopie. Od początku są nieobiektywne. Krytykujesz de Jonga, bo Go nie lubisz i z automatu ocenę Mu obnirzasz, a Busi jak zagra fatalnie to wystawiasz Mu lepsza ocenę. Rozumiem, że kogoś nie lubisz, ale bądź choć trochę obiektywny. Gdyby było inaczej to nie byłoby tego gadania na LR o analizach.
1
@HERORICH2 ludzie mają różne zajawki i to jest piękne wg mnie :-) Jeden lubi to, a drugi tamto. A to czego Oni dokonali to niezwykły wyczyn i osiągnięcie.
1
@FC1899Barca w ciągu doby klub by spłonął. :-)
0
@BigDaglas za dużo materiału w kroku przez co większe noszenie w powietrzu :p
4
@VamosRakieta nie ważne jakby Antek zagrał, to tutaj hejt na Niego będzie już zawsze. Ostatnie mecze w Jego wykonaniu są dobre.
1
@paweldunajecfcb Internet miałeś?
0
@MateS oczywiście! Każda porażka Realu cieszy :-)
1
@Coutinho007 popadł byś w alkoholizm :-)
2
@zadafcb bezwarunkowa miłość :-)
3
@BarcaInfo kto bogatym zabroni.
0
@BarcaInfo ale odejście ma niesamowite!
0
https://x.com/Barzaboy/status/1349310647150981123
Już Leo jedzie :P
0
@Valverde_In napisał bym coś na Jego temat ale dostał bym bana.
0
@FC1899Barca nasza planeta jest przepiękna! Uwielbiam kosmos i wszystko co z nim związane. Zżera ciekawość co się w nim znajduje.
8
@Worny Komar nam rośnie w oczach. Oby już bez tych kontuzji.
12
https://x.com/matiswiecicki/status/1348388699571179521
Piękne, pochlebne opinie :D
9
@patataj żeby to pierwszy raz :-)
3
Ciekawe co by na to FFP powiedziało... choć z drugiej strony ta struktura jest niby do pilnowania wydatków i przychodów, a wiadomo jak w niektórych sytuacjach postępowała (City/P$G).