0

@Transu96 pod lupką

0

@Majkel34 odpal tt. Tam wszystko znajdziesz :-)

3

Ktoś się włamał na konto posła Marka Suskiego i zamieszcza nudesy :D

22

@FanKFC najlepszy gracz we wczorajszym meczu. Serducho zostawił na boisku razem z Frenkim.

63

@FcBarce jesteś pewien, że w tym gronie znajduję się Barça?

3

@Janiama wczoraj wrócił stary, pokraczny i irytujący Dembele. Zresztą nie tylko On wczoraj zagrał paździerz. Dorzucił bym jeszcze Lengleta, Albe, Mingueze, Pedriego i Leo. Od Niego oczekiwałem dużo więcej.

8



...

2

@zadafcb szkoda strzępić ryja na "znafców" :-)

2

Jest Leo :-) piknie

0

@BarcaInfo Bundesliga to Jego poziom.

8

@mr_robot Komar Mu teraz pokażę jak się gra ;-)

1

@TheNekro94 to lepiej pod maseczke :-)

0

@Rewolucja123 Twoje analizy można spuścić w klopie. Od początku są nieobiektywne. Krytykujesz de Jonga, bo Go nie lubisz i z automatu ocenę Mu obnirzasz, a Busi jak zagra fatalnie to wystawiasz Mu lepsza ocenę. Rozumiem, że kogoś nie lubisz, ale bądź choć trochę obiektywny. Gdyby było inaczej to nie byłoby tego gadania na LR o analizach.

1

@HERORICH2 ludzie mają różne zajawki i to jest piękne wg mnie :-) Jeden lubi to, a drugi tamto. A to czego Oni dokonali to niezwykły wyczyn i osiągnięcie.

1

@FC1899Barca w ciągu doby klub by spłonął. :-)

0

@BigDaglas za dużo materiału w kroku przez co większe noszenie w powietrzu :p

4

@VamosRakieta nie ważne jakby Antek zagrał, to tutaj hejt na Niego będzie już zawsze. Ostatnie mecze w Jego wykonaniu są dobre.

1

@paweldunajecfcb Internet miałeś?

0

@MateS oczywiście! Każda porażka Realu cieszy :-)

1

@Coutinho007 popadł byś w alkoholizm :-)

2

@zadafcb bezwarunkowa miłość :-)

3

@BarcaInfo kto bogatym zabroni.

0

@BarcaInfo ale odejście ma niesamowite!

0

0

@Valverde_In napisał bym coś na Jego temat ale dostał bym bana.

0

@FC1899Barca nasza planeta jest przepiękna! Uwielbiam kosmos i wszystko co z nim związane. Zżera ciekawość co się w nim znajduje.

8

@Worny Komar nam rośnie w oczach. Oby już bez tych kontuzji.

12

9

@patataj żeby to pierwszy raz :-)

3

Ciekawe co by na to FFP powiedziało... choć z drugiej strony ta struktura jest niby do pilnowania wydatków i przychodów, a wiadomo jak w niektórych sytuacjach postępowała (City/P$G).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?