Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pochettino w biurach PSG
1
@BoRoWieC wzajemnie byku.
0
@Pawelsky Siiii :D
0
@IronSanHybrid skubany :-)
0
@leonek160 koledze chyba chodziło ogólnie o cały rok, a nie rok w wykonaniu Barçy.
0
@Coutinho007 w defensywie On jest kiepściutki. Tak słaby jak Jego prawa noga.
4
@Coutinho007 ponad 250 mln (euro!) w błoto. Masakra!
5
@Coutinho007 będę przeszczęsliwy jak Oni w lecie odejdą!
0
@SiSenior A ja już się tak cieszyłem, że Jej nie będzie :-)
Dowiedzieli się, że nie wolno odmrażać i znowu zamrażać, bo się zrobi salmonella. :-)
0
@PieN na konkrety ze strony Laporty przyjdzie czas także spokojnie. Ma jeszcze trochę czasu na odsłonięcie wszystkich kart. Font wie, że przegrywa w sondażach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komar znowu spóźnia się na trening. 22 minuty. Chłop jest niereformowalny :-)
0
@BarcaInfo przepiękne miasto!
18
Vintage
0
@Ksyku262 zazdroszczę :P
0
@barcelona97 no raczej nie, bo mi nic takiego nie potrzebne :-)
Kolega @michal26 ładnie wyjaśnił.
3
Jak nie reklama z grzybicą stóp to teraz maść na rozstępy...
0
@kiper09 w sklepie z alkoholami.
0
@frostiman90 zagrał by bo przepisy się zmieniły po przyjściu Cou to Barçy.
0
@Sysia11 dlatego w cudzysłowie Gala :-)
14
"Gala" :-)
21
https://x.com/WBC241/status/1343527007162945537
Żyła :D
14
@Barca_Big_Moment jakoś Pedri gra na 10 i posyła piłki, a Cou jest znowu niewidoczny i nijaki. Od momentu kontuzji nie wnosi nic do zespołu. Wymowne jest to, że 18 wygryzł Go ze składu. Wg mnie Cou w leci powinien odejść.
4
„Jeśli będę miał szansę, tak, wysikam się na grób Barto”.
XD :P
2
Już chyba tylko Koeman w Niego wierzy...
6
@Rewolucja123
"Czy naprawdę trwa ceremonia wręczania nagród za to, kto jest najlepszy w XXI wieku, kiedy zostało jeszcze 80 lat i 4 dni do końca XXI wieku?"
XD
0
@IronSanHybrid chyba gała:D
2
@Witekk10 bo ma największe szanse na to, że zostanie Prezydentem klubu? Sondaże nie dają szansy innym poza Laportą.
0
@Image A to niby dlaczego nie? Może wszystko teraz.
0
@frostiman90 i, że zostanie do końca sezonu. To mało? Fajny, prosty wywiad.