Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid za moment strona padnie :-)
1
@BarcaInfo też mam takie przeczucie.
0
@BarcaInfo A Twoje odczucia jakie są co do przyszłości Leo?
1
@Hawajczyk Mendes z Cr7 wiedzą lepiej ;-)
12
https://x.com/jsta3216/status/1343245639946272769
:-)
8
@FC1899Barca widać w Twoich komentarzach, że boli Cię wielkość Leo :-)
0
@IronSanHybrid A z rury powinien się wydobywać zielony dym przy pierdnięciu :P
0
@IronSanHybrid no ok ale rozumiesz pierdzieć na kogos na światłach? :P
44
Inaczej być nie mogło :-) Gdybym to ja organizował taką galę, to też bym sobie przyznał nagrodę :-)
2
Tesla wypuściła na święta Bożego Narodzenia aktualizację, która dodaje samochodom klientów wiele ciekawych funkcji. Jedną z nich jest możliwość ustawienia dowolnego dźwięku na sygnał klaksonu. Elon Musk do domyślnej biblioteki wrzucił m.in. odgłos… pierdnięcia. Strach pomyśleć, co by było, gdyby Tesla była popularna w Polsce.
:D
0
@FC1899Barca On zawsze tam wygrywa mimo, że nie zasługuje.
2
Przyszłość Messiego pozostanie nieznana, nawet po jutrzejszym wywiadzie dla La Sexta. [@Alfremartinezz]
7
@NaFazieHitman
Tu cały filmik. Złożył go jak scyzoryk.
0
@Bocheno1 Fabrizio podaje, że zostanie na pewno piłkarzem Barçy, ale będzie to w styczniu bądź w przyszłe lato. Nie ma info, że na pewno w styczniu.
0
@kerouac każdy lubi to co lubi.
0
@culesjasiules najlepsze źródło i tyle w temacie.
0
@PIWOSZ89 że te same farmazony jak co roku ;-)
0
@PanZagadka no coś Ty :-)
3
@PanZagadka ale źródło :-)
4
@LuisSalvano nie to co Ney ;-)
0
@TSWKRK źródło wrzuć.
1
@ChampionLW Corega słabo trzyma.
0
@Mns21 albo "or next summer".
5
@BarcaInfo Aż nie do uwierzenia, że jest tu tylu userów, którzy by już Go wypchneli z klubu, bo jest hamulcowym i wszystkie te inne brednie, które czyta się tutaj codziennie.
1
@RMS ja mam taką przejściówke i działa bez problemu. Samsung Note 8.
3
@th@les każdy darmowy browar powinien cieszyć :p
1
@Deltta Cocomelon :D
1
@NaFazieHitman to się szanuje!
0
@Vebrol co za pierdy
1
@NaFazieHitman no i pięknie! Magia Świąt. Już dawno powinni być z rodzinami a nie gnić na granicy.