Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubso gdzie to słyszałeś?
1
@Sheva77 człowieku to sarkazm
0
@Dankhog plus różne źródła podają, że Dembele ma strzelonych 22 bramki ale 11 prawą i 11 lewą nogą.
18
https://x.com/matiswiecicki/status/1325746266337382401
Radość Inzaghiego we wczorajszym meczu z Juve :-)
4
Co z tego jak w pressingu nie bierze udziału...
4
Skill 99 :D
1
@Igor123 nie, tutaj na pewno nie :-)
21
Betis wspiera Ansu.
14
Najman ekspert. Amerykanista. Boże...
1
@LuisSalvano myślę, że powinno być to max 15 mln skoro do końca kontraktu nawet nie rok Mu pozostał.
6
Nie ma to jak w poniedzialek o 9 rano być już po pracy :-)
0
@bartekvisca o tym samym. Covid jeszcze długo z tapety nie zejdzie.
33
Teraz czas na pierwszą porażkę Atletico i oby z Barçą.
0
@Janiama o kurde... Szkoda chłopa, bo w formie kapitalnej!
0
@Khajio tu bym polemizował ;-)
5
@Thomas99PL napiszę Ci tylko, że szkoda strzępić ryja na to co Ty wypisujesz. Pozdrawiam
4
Komentarz usunięty
2
https://www.instagram.com/p/CHSWYIenNYJ/?igshid=sbt7uqq852ol
Rocznica :D
1
@Junngeas chyba też Go nie lubisz :-) A Hazard ma szczęście nie ma co :-)
0
@kryhaa google.pl
4
@Joe_Pesci coś bym Ci napisał, ale pewnie dostał bym za to bana...
0
@tadzik447 jak woda.
0
@BarcaInfo co z tego jak nie stosuje pressingu i powinien odejść...
16
@BarcaInfo El Presidente!
1
@BarcaInfo agent Raiola...
1
@NeroTFP jak taka osoba może być ekspertem? Dla mnie to nie pojęte! Uszy bolą od słuchania Go.
8
@SkN dzieciornia szaleje.
13
@Rewolucja123 wg mnie jest to gówno burza o to zrobiona i pressing Leo niczego by tu nie zmienił. 16 lat Leo tak gra, a teraz nagle pretensje.
2
Ostatnie minuty
1
@IronSanHybrid niezły drenaż!