Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 brak Iniesty? Roniego? Ja się nie zgadzam ;-)
2
@clyde to są kanie także spokojnie możesz jeść :-)
16
Niesamowite!
3
@NeroTFP w każdym mieście są tacy idioci. Gdziekolwiek coś nowego powstanie to zaraz znajdzie się jakiś palant i wszystko dewastują.
4
Żeby tak zniszyć mój ukochany klub
13
@BarcaInfo takie podejście się szanuje.
0
Sam zarząd jest sobie winny. Niech więcej płacą.
16
Komar
3
Czyli Bartomeu out. Boże w końcu!!
0
Dembele zostaje w Barcelonie
0
@patrykzmc2000 szkoda, że juz Go nie bedzie w La Liga. Świetny zawodnik. Jestem ciekaw jak sobie poradzi w bardziej ofensywnym zespole.
2
@FafitFCB wyobraziłem to sobie jak przepycha się wyrośniętymi obrońcami. Masz świetny pomysł.
30
Trafnie :-) chcą się Go pozbyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jordi Alba odczuwa dyskomfort w ścięgnach prawego uda. Więcej testów zostanie przeprowadzonych w poniedziałek, aby ustalić dokładny zakres obrażeń. [FCB]
26
Depay dołączy jutro do Barcelony
0
@masq naj*bał się ;-)
1
Rudy García zapewnia, że przyszłość Depaya nie jest jeszcze pewna. "Z Aouarem wiemy, że będzie kontynuował... z Memphis nie."
1
@MensculinVeB player.pl
3
Powiem Wam, że ta kadra wg mnie wygląda świetnie.
1
@chorhe12 no jak nie jak tak.
9
@Bobo25 wiemy. Wiemy też, że jak Real przegra/zremisuje, a Barça wygra to będzie liderem tabeli mimo dwóch męczy rozegranych mniej.
3
@LucaBrasi najpierw to niech dostanie powołanie.
0
@draxidox chłopie naprawdę?! Przecież na głównej masz jak byk napisane gdzie odbędzie się transmisja.
3
Jeśli Dembélé nie odejdzie, Barcelona nie będzie w stanie podpisać umowy z Memphis Depay. [@FernandoPolo]
1
Świetne są konferencje z Jego udziałem. Ciekawie się to czyta.
0
@G9 no właśnie, wcisnąć. Nie każdy chce "szrot".
0
@G9 skąd info, że nie chcemy pozbyć się tych zawodników?? Bo wydaje mi się, że jest wręcz odwrotnie.
1
@Kengo A kto się czepia? Póki co widziałem same pozytywne komentarze odnośnie Jego współpracy z Barçą. W tym okienku pomógł Barçy, a wiadomo, że za grosze tego robić nie będzie.
2
@cules100pro moim zdaniem Koeman będzie rotował Cou Pedrim. Tak jak to robi do tej pory. Prawe skrzydło zostawmy Trincão :-)