1

@MESSIah16 brak Iniesty? Roniego? Ja się nie zgadzam ;-)

2

@clyde to są kanie także spokojnie możesz jeść :-)

16



Niesamowite!

3

@NeroTFP w każdym mieście są tacy idioci. Gdziekolwiek coś nowego powstanie to zaraz znajdzie się jakiś palant i wszystko dewastują.

4



Żeby tak zniszyć mój ukochany klub

13

@BarcaInfo takie podejście się szanuje.

0

Sam zarząd jest sobie winny. Niech więcej płacą.

16



Komar

3

Czyli Bartomeu out. Boże w końcu!!

0



Dembele zostaje w Barcelonie

0

@patrykzmc2000 szkoda, że juz Go nie bedzie w La Liga. Świetny zawodnik. Jestem ciekaw jak sobie poradzi w bardziej ofensywnym zespole.

2

@FafitFCB wyobraziłem to sobie jak przepycha się wyrośniętymi obrońcami. Masz świetny pomysł.

30



Trafnie :-) chcą się Go pozbyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jordi Alba odczuwa dyskomfort w ścięgnach prawego uda. Więcej testów zostanie przeprowadzonych w poniedziałek, aby ustalić dokładny zakres obrażeń. [FCB]

26



Depay dołączy jutro do Barcelony

0

@masq naj*bał się ;-)

1



Rudy García zapewnia, że ​​przyszłość Depaya nie jest jeszcze pewna. "Z Aouarem wiemy, że będzie kontynuował... z Memphis nie."

1

@MensculinVeB player.pl

3

Powiem Wam, że ta kadra wg mnie wygląda świetnie.

1

@chorhe12 no jak nie jak tak.

9

@Bobo25 wiemy. Wiemy też, że jak Real przegra/zremisuje, a Barça wygra to będzie liderem tabeli mimo dwóch męczy rozegranych mniej.

3

@LucaBrasi najpierw to niech dostanie powołanie.

0

@draxidox chłopie naprawdę?! Przecież na głównej masz jak byk napisane gdzie odbędzie się transmisja.

3

Jeśli Dembélé nie odejdzie, Barcelona nie będzie w stanie podpisać umowy z Memphis Depay. [@FernandoPolo]

1

Świetne są konferencje z Jego udziałem. Ciekawie się to czyta.

0

@G9 no właśnie, wcisnąć. Nie każdy chce "szrot".

0

@G9 skąd info, że nie chcemy pozbyć się tych zawodników?? Bo wydaje mi się, że jest wręcz odwrotnie.

1

@Kengo A kto się czepia? Póki co widziałem same pozytywne komentarze odnośnie Jego współpracy z Barçą. W tym okienku pomógł Barçy, a wiadomo, że za grosze tego robić nie będzie.

2

@cules100pro moim zdaniem Koeman będzie rotował Cou Pedrim. Tak jak to robi do tej pory. Prawe skrzydło zostawmy Trincão :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?