Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo inaczej być nie może jak tylko z honorami.
3
@tristan87 nie wiem jak inni, ale ja widziałem dużą pewność siebie Ousmana w presezonie. Oby bez kontuzji to jeszcze niejednym zakręci.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Sergiño Dest na Instagramie zamieścił post z lokalizacją „Paulaner Nockherberg”. Dziś odbyła się tam sesja zdjęciowa FC Bayern. Lokalizacja została już usunięta.
0
@szonik94 A może to Twój kumpel? :p
0
@FCMichalo odwiedź profil użytkownika BarcaInfo.
0
@zadafcb Isaka jak już brać, a nie José!
7
@Homeopata8989 pięknie Go wtedy wyciął :-) Reguilon to co mecz takiego kopniaka powinien dostawać.
0
@escarabajo LM dalej ma Polsat. Ostatni sezon bodajże. Od sezonu 18 Eleven i C+ dzielą się transmisjami przez kolejne trzy lata.
7
Vamos Ivan!
1
@LeoMessi1994 grubo :D
113
https://x.com/FutbolLionel/status/1308050264709050369
Leo z listem pożegnalnym do Luisa :p
2
@Coutinho007 Here we go! :-)
3
@FC1899Barca 0,01% tkanki tłuszczowej :-)
0
Twardy zawodnik :-) Wie, że się myli/mylą co do Niego.
20
Koniec pewnej historii...
Najlepsze trio jakie kiedykolwiek było!
6
Wzruszające ;-) dobrze, że ten klan się rozpada.
0
@Blanco16 Ajax chce 20-25 mln za Desta
0
@MaziFCB chodzić trzeba też umieć, a Leo robi to najlepiej :-)
0
@Ratamahatta ważne, że jedzie :-)
1
Vidal jedzie dziś do Mediolanu, aby zostać nowym graczem Interu.
91
Ten to ma temperament :-)
0
@Messibestplayerintheworld tutaj sami eksperci są. Nie bez powodu nie znalazł się na liście.
1
@VandaI subskrypcja. To Barca tv +
3
Szkoda, ale mówi się trudno i żyje dalej.
9
Ma kopyto!
9
Nawet to Go już nie cieszy :p
25
Aż mnie dreszcze z radości przeszyły! Teraz taczka i wyjazd z nimi!
0
@Omoziu niestety tak.
7
Tylko parę dni zostało, a tu jeszcze tyle podpisów. Śmiem wątpić, że uda im się zebrać 16,5 tyś.