0

@BarcaInfo inaczej być nie może jak tylko z honorami.

3

@tristan87 nie wiem jak inni, ale ja widziałem dużą pewność siebie Ousmana w presezonie. Oby bez kontuzji to jeszcze niejednym zakręci.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5



Sergiño Dest na Instagramie zamieścił post z lokalizacją „Paulaner Nockherberg”. Dziś odbyła się tam sesja zdjęciowa FC Bayern. Lokalizacja została już usunięta.

0

@szonik94 A może to Twój kumpel? :p

0

@FCMichalo odwiedź profil użytkownika BarcaInfo.

0

@zadafcb Isaka jak już brać, a nie José!

7

@Homeopata8989 pięknie Go wtedy wyciął :-) Reguilon to co mecz takiego kopniaka powinien dostawać.

0

@escarabajo LM dalej ma Polsat. Ostatni sezon bodajże. Od sezonu 18 Eleven i C+ dzielą się transmisjami przez kolejne trzy lata.

7



Vamos Ivan!

1

@LeoMessi1994 grubo :D

113

https://x.com/FutbolLionel/status/1308050264709050369

Leo z listem pożegnalnym do Luisa :p

2

@Coutinho007 Here we go! :-)

3

@FC1899Barca 0,01% tkanki tłuszczowej :-)

0

Twardy zawodnik :-) Wie, że się myli/mylą co do Niego.

20



Koniec pewnej historii...
Najlepsze trio jakie kiedykolwiek było!

6

Wzruszające ;-) dobrze, że ten klan się rozpada.

0

@Blanco16 Ajax chce 20-25 mln za Desta

0

@MaziFCB chodzić trzeba też umieć, a Leo robi to najlepiej :-)

0

@Ratamahatta ważne, że jedzie :-)

1



Vidal jedzie dziś do Mediolanu, aby zostać nowym graczem Interu.

91

Ten to ma temperament :-)

0

@Messibestplayerintheworld tutaj sami eksperci są. Nie bez powodu nie znalazł się na liście.

1

@VandaI subskrypcja. To Barca tv +

3



Szkoda, ale mówi się trudno i żyje dalej.

9



Ma kopyto!

9



Nawet to Go już nie cieszy :p

25

Aż mnie dreszcze z radości przeszyły! Teraz taczka i wyjazd z nimi!

0

@Omoziu niestety tak.

7



Tylko parę dni zostało, a tu jeszcze tyle podpisów. Śmiem wątpić, że uda im się zebrać 16,5 tyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?