Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@BarcaInfo najprawdopodobniej brak Lautaro i teraz jeszcze brak Wijnalduma - pięknie!
11
Ze świetnej strony wczoraj się pokazał.
0
@tristan87 podasz?
0
@messi564 Pedri. Leo za Griezmannem
10
Pięknie się prezentuje koszulka
1
@masq straszna dysproporcja. Swoją grą Lenglet zdecydowanie zasłużył na podwyżkę. Sama ciężko będzie sprzedać. Poza tym kto by chciał odejść pobierając taka pensję...
1
https://x.com/TotalPulga/status/1304463367608782849
Umtiti zarabia 12 mln
Roberto 10 mln
Lenglet 3
1 z 3 już dawno powinno zostać zamienione
1
@Rokita od trzeciej.
4
Ranking najlepszych piłkarzy w Fifie 21
3
https://x.com/cwiakala/status/1303250752698286080
Player of the game :-)
1
@Uukasz_93 korona modna teraz. Nic nie poradzisz.
0
@NemeZis93 jest altrnatywa na innym kanale :p
8
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1303034794239025153
Mbappe z pozytywnym testem na koronawirusa.
0
Mecz jeszcze się nie zaczął, a ja już ziewam.
1
@clyde dzięki. Ułatwi mi to życie ;-)
0
@draxidox fajnie, ale ostatni Jego poziom komentowania meczu Polski z Holandią pozostawia wiele do życzenia. Nie wspominając o myleniu nazwiska...
1
FC Barcelona chce Thiago, Koeman chce Wijnalduma. Barça wywarła presję na Koemanie, aby zmienił zdanie: doszło już do kontaktu między Barceloną, a otoczeniem gracza. Pytanie brzmi, kto spełnia wymagania transferowe #fcbayern: Barça czy LFC?
12
https://x.com/Messi0fficial10/status/1302705588896509952
:-)
0
@KamilZ już gorszego strzelca nie mogłeś wybrać ;-)
0
@Pilka_jest_okragla jak piżama :-)
8
Rozkład "jazdy" w przyszłym tygodniu
4
Transfer Georginio Wijnaldum nie jest jeszcze zamknięty i może być niespodzianka. Thiago, który z radością myśli o swoim powrocie do Barcelony, może dołączyć do klubu w tym sezonie. Bardzo się podoba zarządowi i miałby cenę niewiele różniącą się od ceny Wijnalduma.
18
Mierzejewski
1
@kaziks nic dziwnego. W końcu ważyły się losy najlepszego piłkarza.
0
@horang pół roku. Potem zjechał do poziomu Ekstraklasy.
5
@l0Messini 8 Ball Pool :-)
3
@Messibestplayerintheworld zgadzam się. Jego mokry sen o grze w wielkim klubie się spełnił, ale czas się pożegnać. Nawet na wejście z ławki się nie nadaje. Podziwiam, bo zapał i chęci do pracy to On ma. Inni się powinien tego nauczyć.
9
@Witam i zagraliśmy. Jeden mecz z Villarrealem :-)
29
Koeman ma nadzieję przywrócić najlepszą wersję Philippe Coutinho i, że będzie na tym samym poziomie, co w Liverpoolu. [@EduPolo] [MD]
1
@lukas10 ja też, ale póki co brak konkretnego zainteresowania. Historia kontuzji jak i ogromna pensja nie ułatwiają sprawy. Szkoda, bo jak większość z Nas myślała że mamy obrońcę na dekadę, a tu dupa. Szaman nie pomógł.