Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FafitFCB stoi. Piękna, żywa i kolorowa.
4
https://x.com/RMDFCB007/status/1339534191554404353
Ładnie :-)
1
@jakub1906 w którym momencie tak było?
2
@kacperek2005letsgo to weź Kacperek nie pisz głupot, że Haller to no name.
0
@jakub1906 nawet są komentarze, że we wczorajszym meczu sędzia grał pod Barçe :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kacperek2005letsgo mnie właśnie zapytali i znam :-)
0
@mkord Tobie by na 15min nie wystarczyło. Coś za coś! 1 połowa masterclass!
3
@BarcaInfo se queda
1
@Encore bez przesady! Tak się skończył, że każdy klub by Go chciał!
1
@mikael ostro ryzykujesz :-)
1
@tbas po powrocie do Barçy zapowiadał się całkiem nieźle do momentu kontuzji.
11
Pięknie to siadło.
Filipek chyba zjazd zalicza, bo ostatnio znów nic nie wnosi do gry.
0
0
@leonek160 od rana musisz denerwować ludzi?
1
@Pawlak1992 a dlaczego nie? W Madrycie też jakiś socio mieszka na pewno.
7
Leo został wybrany przez 140 dziennikarzy jury jako najlepszy prawoskrzydłowy w historii.
0
@masq i bardzo dobrze. Teraz będzie się schylał po mydełko.
0
@BarcaInfo to mecz z Barçą więc w to wątpię. Będzie chciał się pokazać i odesłać Barçe do domu.
0
@Matelel w lutym.
0
@Kamiloza91 MD podaje, że na pewno nie doszło do złamania. Oficjalnego info jeszcze nie ma.
0
@marcin000019 sprzedać bo niepotrzebny...
0
"Krwawy sport" zaczyna się na TV4.
0
@ViscaBarca123 to pierwszy mecz gdy Balde jest w podstawowej 11 po kontuzji?
3
@MarioVeB! Nawet to jest dla Ciebie problemem w Jego kandydaturze?
0
@Katalonbar jeśli to prawda to szkoda... Jedyny tam, który mi nie wadzi.
0
@ArterkHD mam złe przeczucia co do tego, ale mam nadzieję, że nie. Jego kariera powinna dobiec końca w Barcelonie.
0
Kiedyś mnie nie irytował, a w tym momencie patrzeć na Niego nie mogę! Kolejny brazol w wątpliwym IQ.
1
@socha śmiech na twarzy się pojawia po przeczytaniu Twojego komentarza :-)
0
@MarioVeB! Przedstawił już swój program? Coś mnie ominęło??