8



Nie odpuści :D

1

@Wojcio to jest dzień Stanowskiego i Najmana więc musisz się z tym pogodzić :-)

14



Najman nadal czeka :D

0

@aspider albo powie adiós.

0

@PatrychoO i kaszanka!

0

@zorf są tu tacy co uważają Go za beztalencie? Poważnie?!

0

@Jakchcesz źródło?

1

@tristan87 dobrze, że innym sekcjom idzie lepiej... Brawo!

0

@BarcaInfo no i gitara. To mnie się podoba :-)

23



XD

1

@Coutinho007 piękny znaczyna być. Przyjemnie się na Niego patrzy i oby tak dalej. Ze strzałem masz rację. W meczu z Walencją miał dogodną sytuację, żeby oddać strzał.

0

@NeroTFP dawno Go tu nie było...

0

1

@PatrychoO na pewno dużo ładniejsze od obecnych, bo te są tragiczne jak dla mnie.

0

@kamyk_23 prawda pewnie leży po środku.

1

@Pilka_jest_okragla mimo wszystko był już czas na Niego. Ale nie powinno być tak, że odeszła 9-tka i nikt w zamian nie przyszedł.

2

@PatrychoO kto to? Jakiś no name?

1

@DaPi piłkarz lepszy wg mnie Klose.

0

@tbas Andres z Xavim byli wyjątkowi. Niesmowici z piłką.

6

@BarcaInfo uważam to za bardzo dobry pomysł. Dwa ostatnie mecze pokazały, że to może się udać, a Frenkie widać, że czuje się w tej roli bardzo dobrze.

42



Piękny Andres i Leo ❤

2

@kaamil1910 no chyba że ;-) A tak poważnie to nie, dzięki za Niego.

8

@kaamil1910 A po cholerę On nam?!

0

@clyde i już nie ma :-)

0

@Kengo Piękny! Na podwórko nikt by nie wszedł :D

2

@IronSanHybrid pełne gacie na bank :D

0

@Cwaniak4 rozgłos i szacunek na dzielni :-)

1

Oby tak dalej! Zaczyna przypominać Frenkiego z Ajaxu. W końcu!

1

@JakobStrawman i co z tego, że jest inny? Logiczne, że odstaje od męskiego tak samo jak siatkówka, koszykówka itp. ale szacunek im sie należy za to jak grają w tym sezonie. Acha i już widzę jak 14-15 lat ogrywa np Mertens :-)

1

@cat_r37 kto kto? Na policję z Nim/Nimi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?