3

@Tomo1989 "krytyka liderów". Pewnie Neymarek z żółwiem Ninja miał problem. Już kiedyś Mbappe pokazał swoje gwiazdorzenie jak Go Tuchel ściągnął w meczu.

0

@Feniks_37 z reklamówką z taką z marketu w ręce :-)

7

Ale On szybko się starzeje jak już ma 20 lat :-)

0

Boniek: Nigdy w życiu nie wygrałem lub przegrałem meczu dzięki trenerowi...
Trener w czasie meczu o niczym nie decyduje, może tylko robić zmiany!

XD. Brak słów.

0

No widzę właśnie, że pierd*lisz kocopoły.

3



Żółwik i załatwione... :-)

0

@Bartunek to jest ta Twoja merytoryczność?

0

@Bartunek w czym Ronaldo jest lepszy od Messiego? W strzale głową. W czymś jeszcze?

7

Ja mam tylko nadzieję, że Laporta bądź inny prezydent do tego nie dopuści.

3

https://x.com/TheoShantonas/status/1341792086098649089

Operator jak za dzieciaka samolot w rękę i lata :D ciekawe czy dźwięk samolotu jeszcze przy tym wydawał :D

0

@ObiektywnyKibic121 nie dziennikarz tylko agent piłkarza.

4

@Michal03 Konrad i wahadło? No nie wiem. W defensywie może być słabo u Niego.

6



:D

1

@Prezes_sycylijczyk jak byłeś niegrzeczny to Twój list nic nie warty ;-)

2

@cules100pro no nie miło się patrzy na grzybice paznokci...

6

@Kuubs21 z chęcią bym zobaczył Balde. Podobno kozak.

11

@barcowy1899 zapomniałeś o Frenkim.

3

@BarcaInfo póki co transfer genialny! Drybling ma niesamowity! Jak dobrze, że wybrał Barçe, a nie Bayern. W końcu prawa strona zaczęła działać.

1

@rayan_7 jakoś mi ich nie żal, a wręcz przeciwnie ^^

4

@VamosRakieta nawet jak Antonow :-)

1



Ostatnio jest na fali i oby tak dalej.

0

@arasz1819 nadal byki jest to nie do uwierzenia, że Leo tyle nastrzelał w jednym roku. :-)

0

@pele1282 ładna ta bluza.

1

@IronSanHybrid trzeba było szepnąć na ucho odpowiednim organom... Albo najlepiej wyciągnąć te karpie i go tam włożyć i patrzeć czy mu wygodnie.

0

@VenoM ale była hahaha.

3

@Gaz przecież wyniki Setien miał wypracowane przez Valverde i to On razem z zespołem przewalili mistrzostwo Hiszpanii.

2

@PartidarioCatalan kierunek południowo zachodni.

1

@IronSanHybrid ❤ :-)

0

@Azi bardziej to, że fascynująca jest głupota Najmana :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?