La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

10

Leo Messi jest jedynym piłkarzem, który w każdym z trzech meczów Ligi Mistrzów w tym sezonie zaliczył 4 kluczowe podania i 4 udane dryblingi. [Barca19Stats]

3

@BarcaInfo pfff ale tylko z karnych strzela co za slabiak

7

@BarcaInfo To jest niesamowite. Messi robi robote za trzech, ale i tak, bo cyferek w postaci goli i asyst nie robi, to gra słabo. Messi, niedość że musi kontrolować tempo gry, rozrzucać piłki, kreować, czyli w skrócie robić to, co Xavi, czy Iniesta robili, to jeszcze musi robić swoją robote w postaci goli, odtatnio był bliżej gola z gry, ale bramkarz stał mu na drodze. Po prostu GOAT.

2

@Rewolucja123 I dlatego zespół gra jak gra. Jeśli jedna osoba jest od wszystkiego nie oczekuj dobrych wyników.

0

@Encore On tak gra od kilku lat, problem w tym, że inni nie chcą wziąć na siebie gry. Z młodymi będzie lepiej, bo oni chcą mieć często piłkę, ale to od nich zależy co z nią zrobią.

0

@Rewolucja123 No i od kilku lat gra wygląda jak wygląda

0

@Encore i to nie wina Leo, czy trenerów. To jest wina piłkarzy. Oni nie brali na siebie odpowiedzialności. Patrz na Dembele, pomimo kontuzji zawsze gra tak samo, szuka okazji do rozbicia obrony rywala i strzelenia gola. Fati? Również, oczywiście czasami przesadzają i podają często do niego, ale jednak biorą grę na siebie.

1

@Rewolucja123 Messi powinien zostać ograniczony

0

@Encore to nie Messi powinien zostać ograniczony, tylko jego koledzy porządnie opieprzeni. On już będzie tak grał, ale koledzy powinni mimo wszystko częściej brać grę na siebie.

1

@Rewolucja123 Ciężko brać grę na siebie jak Messi sam wykonuje większość akcji czytaj kiwa się z 5

0

@Encore Spytaj się Fatiego, czy Dembele o to.

0

@Rewolucja123 Zresztą mam wrażenie że Messi nakłada niesamowita presję na innych. Oddasz strzał albo mu nie podasz i mina zabójcy.

0

@Encore ja nie zauważam takich sytuacji. Częściej wygląda na takiego zaskoczonego/zdenerwowanego, że koledze nie wpadło do siatki, co innego zmarnować setkę.

0

@Rewolucja123 Ostatnio była z Trincao gdzie mina nie wyglądała na zaskoczonego a po prostu wkurzonego że mu nie podał.

0

@Encore akurat to Trincao strzela z każdej pozycji, nieważne że jest tłum obrońców przed nim. Leo musi go tego oduczyć. Ale nie powinien się denerwować na niego, od czasu do czasu zdarzy się puścić nerwy i to się zrozumie.

0

@BarcaInfo co z tego jak nie stosuje pressingu i powinien odejść...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?