Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@marcin000019 D10S
0
@Qlewer w trakcie meczu lepiej nie czytać, bo wtedy sami fachowcy tutaj są i pół składu na sprzedaż :-)
2
@matirix20 nie chwal składu, bo przegramy!
87
Komentarz użytkownika w kafejce odnośnie kolejnej kontuzji Hazarda: "Coś wam się na stronie popsuło. Co jakiś czas regularnie publikuje się ten sam post." :D
2
@VenoM trzeba gościa pogonić w lecie i to koniecznie.
0
@Messibestplayerintheworld moje też.
11
Nie dziwię się, że Leo olał Duńczyka w 93'. I tak nie udało by Mu się przyjąć piłki...
23
https://x.com/10MFCB/status/1356879285957582848
Busi focha zarzucił :D
10
Pewnie widzieli, ale wrzucam. Świetne wideo!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@lucca87 wyjdzie once de gala.
1
@Barcamoja chyba żartujesz! Gościa tu w ogóle nie powinno być. Mam nadzieję, że w lecie Go wypchną.
0
@MrShakira wg mnie zostanie piłkarzem Realu. Chyba, że nowy prezydent coś zdziała, ale na pewno Barça nie jest wstanie Mu zaproponować takiej kasy jaką proponują Biali.
0
@Mocher91 nic oficjalnego nie ma. Póki co plotki.
0
@PatrykBarca nie ma Harrego i wszystko siadło. Bale też totalna klapa.
0
@BarcaInfo rozważają? Dochodzenie powinno być już w toku!
1
@BarcaInfo toż to grosze jak za taki diament nawet po doliczeniu klauzul.
0
I tak Mu nie wierzę.
0
@clyde ale musi Cię kochać :-)
0
@FC1899Barca pozytywny facet :-)
1
@itmustbejoke pajac Mateusz :-)
23
Franek jest piękny w tym sezonie! W końcu widać to czego chyba wszyscy od Niego oczekiwaliśmy. Wg mnie obecnie najlepszy piłkarz w pierwszej 11.
9
@FC1899Barca łapałem się za głowę, że nie odegrał piłki do Leo.
0
@Pilka_jest_okragla Lenglet to może Mu buty czyścić.
15
Ale żeby Leo po angielsku nie gadał to trochę siara w tych czasach.
1
@Fabik na ŚO też Go nie chce oglądać.
9
@masq niestety trzeba otwarcie przyznać, że transfer Cou okazał się totalną klapą. Szkoda, bo cieszyłem się jak dziecko na Jego transfer do Barçy. W leci musi odejść tym bardziej, że inkasuje ogromną pensję.
4
Suarez sezon 13/14. Ale to był sezon w Jego wykonaniu!
4
@Kluivert_P wg mnie bezapelacyjnie!
0
@ChampionLW tymi na których będzie Barçe stać. Pierwsza trójka, która wymieniłeś powinna zostać sprzedana. Zarabiają krocie.