1

@IronSanHybrid dajta mi taką zabawkę! :-)

1

@IronSanHybrid wolałbym chyba osobiście nie robić z siebie takiego idioty/dzbana na całą Polskę i mieć trochę mniej kasy :-)

1

@IronSanHybrid jeszcze pewnie kilka kompromitacji w Jego wykonaniu zobaczymy. Dzban roku zeszłego z szansą na wygranie plebiscytu i w tym roku :-)

7

https://zapodaj.net/60a2b83f0acff.jpg.html

5-cio letni prezent od Żony na Walentynki :D "Peaky fookin Blinders" :D

5

@Jakchcesz bo to są z mączki ziemniaczanej, a nie z prawdziwego ziemniaka. Własnej roboty, z wiejskiej pyry są najlepsze :-)

1

@Darek97 za długo nie zabawiłeś kolego :-)

2

@pax niestety... Przykre.

3

@pax jak to brzmi w ogóle...

5

@kuba1794 A ja uważam, że bardziej przełomowym momentem był by powrót Ansu.

0

Haker zaatakował CD Projekt. Ma dane takich gier jak Cyberpunk i Wiedźmin 3. Ma też dostęp do wielu dokumentów. Domaga się pieniędzy.

https://technologia.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8090879,cdp-cd-projekt-red-haker-ransomware-konta-cyberpunk-2077.html

10

Verratti wstawaj! Zesrałeś się.

2

@Pawlusek do końca ligi jeszcze sporo meczy więc wszystko może się wydarzyć. Natłok męczy jest ogromny. Stracą kolejne punkty i zaczną się denerwować. Barça musi grać swoje i po prostu wygrywać mecze, żeby wywierać presję na Atletico.

0

@Yosemite niesamowitego rogala zrobił!

6

@DaPi głupie pytanie.

1

@BarcaInfo gorszego nie mogli wybrać...

0

@Survier całe szczęście, bo wzbudziłeś u mnie szok :-)

0

@Survier Ty tak na poważnie?? Minimum 7? Chyba inny mecz oglądałeś.

3

@kkbarca irytował wczoraj strasznie do spółki z Busim. Jakby byli z głębokich rezerw. Pjanicia nie powinno być w Barcelonie. Facet 30 lat i dostał umowę na 4 lata. W tym dealu Bartka nie da się ukryć, że wyszło lepiej Juve. Kto wie jakby teraz grał Arthur przy Koemanie...

0

@arasz1819 słuchać się ich nie da. Prowadzący to powinien już dawno wylecieć. W ogóle Eleven zjechało w dół odkąd Ćwiąkała odszedł.

1

@VamosRakieta Griezmann jest nie do zajechania. Jest w gazie więc jest prawdopodobne, że ukąsi Betis. Boli widok Duńczyka...

6

Leo, de Jong i Pedri mają zacząć mecz na ławce. Koeman stawia na PK.

2

Ronaldo nie lubi tego...

0

@Rudi35 mam "te" dzieciaki i wiem ile kosztuje ich utrzymanie, ale ludzie liczący tylko na socjal i żyjący w taki, a nie inny sposób gówno wiedzą o życiu. Ważne, że coś wpada i robić nie muszą, a reszta pewnie ich nie obchodzi.

1

@PatrychoO wziął Go jak worek ziemniaków :-)

1

@BarcaInfo jaki rogal na twarzy :D

4

@Mixtape teraz taka "moda", żeby narobić dzieci, dostawać 500+ i nic nie robić.

22

https://x.com/artsportfun/status/1357685120753401858

MEESSSII, MEESSSII, MEESSSII... Tęsknię za kibicami na Camp Nou.
Piękna chwila!

12



Connexion

3

Akurat nie mają czarnej :-/

0

@mkord Martin to wpłynął, ale na murawę i nic poza tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?