Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid dajta mi taką zabawkę! :-)
1
@IronSanHybrid wolałbym chyba osobiście nie robić z siebie takiego idioty/dzbana na całą Polskę i mieć trochę mniej kasy :-)
1
@IronSanHybrid jeszcze pewnie kilka kompromitacji w Jego wykonaniu zobaczymy. Dzban roku zeszłego z szansą na wygranie plebiscytu i w tym roku :-)
7
https://zapodaj.net/60a2b83f0acff.jpg.html
5-cio letni prezent od Żony na Walentynki :D "Peaky fookin Blinders" :D
5
@Jakchcesz bo to są z mączki ziemniaczanej, a nie z prawdziwego ziemniaka. Własnej roboty, z wiejskiej pyry są najlepsze :-)
1
@Darek97 za długo nie zabawiłeś kolego :-)
2
@pax niestety... Przykre.
3
@pax jak to brzmi w ogóle...
5
@kuba1794 A ja uważam, że bardziej przełomowym momentem był by powrót Ansu.
0
Haker zaatakował CD Projekt. Ma dane takich gier jak Cyberpunk i Wiedźmin 3. Ma też dostęp do wielu dokumentów. Domaga się pieniędzy.
https://technologia.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8090879,cdp-cd-projekt-red-haker-ransomware-konta-cyberpunk-2077.html
10
Verratti wstawaj! Zesrałeś się.
2
@Pawlusek do końca ligi jeszcze sporo meczy więc wszystko może się wydarzyć. Natłok męczy jest ogromny. Stracą kolejne punkty i zaczną się denerwować. Barça musi grać swoje i po prostu wygrywać mecze, żeby wywierać presję na Atletico.
0
@Yosemite niesamowitego rogala zrobił!
6
@DaPi głupie pytanie.
1
@BarcaInfo gorszego nie mogli wybrać...
0
@Survier całe szczęście, bo wzbudziłeś u mnie szok :-)
0
@Survier Ty tak na poważnie?? Minimum 7? Chyba inny mecz oglądałeś.
3
@kkbarca irytował wczoraj strasznie do spółki z Busim. Jakby byli z głębokich rezerw. Pjanicia nie powinno być w Barcelonie. Facet 30 lat i dostał umowę na 4 lata. W tym dealu Bartka nie da się ukryć, że wyszło lepiej Juve. Kto wie jakby teraz grał Arthur przy Koemanie...
0
@arasz1819 słuchać się ich nie da. Prowadzący to powinien już dawno wylecieć. W ogóle Eleven zjechało w dół odkąd Ćwiąkała odszedł.
1
@VamosRakieta Griezmann jest nie do zajechania. Jest w gazie więc jest prawdopodobne, że ukąsi Betis. Boli widok Duńczyka...
6
Leo, de Jong i Pedri mają zacząć mecz na ławce. Koeman stawia na PK.
2
Ronaldo nie lubi tego...
0
@Rudi35 mam "te" dzieciaki i wiem ile kosztuje ich utrzymanie, ale ludzie liczący tylko na socjal i żyjący w taki, a nie inny sposób gówno wiedzą o życiu. Ważne, że coś wpada i robić nie muszą, a reszta pewnie ich nie obchodzi.
1
@PatrychoO wziął Go jak worek ziemniaków :-)
1
@BarcaInfo jaki rogal na twarzy :D
4
@Mixtape teraz taka "moda", żeby narobić dzieci, dostawać 500+ i nic nie robić.
22
https://x.com/artsportfun/status/1357685120753401858
MEESSSII, MEESSSII, MEESSSII... Tęsknię za kibicami na Camp Nou.
Piękna chwila!
12
Connexion
3
Akurat nie mają czarnej :-/
0
@mkord Martin to wpłynął, ale na murawę i nic poza tym.