1

B@SamuraJack Ale nie tak kreatywny jak Kane. Kane to jak Benzema. Takie 9.5.

1

@Pawelec7 Borek z akcentem niemieckim? :-)

4

@AmigoBlancos na pewno mają to w głowach i może to być powodem. Ale jakoś mi ich nie żal ;-)

2

Spokojnie. Nikt za Nim nie tęskni.

0

@marian_konopka piłka Mu tak samo odskakuje jak Komarowi. Na takim poziomie jest to strasznie irytujące. Chociaż Trincão może bym usprawiedliwił, bo stres, grzeje ławę, brak regularności, ale u Komara?? Zaczynam być zdania, że powinien zostać sprzedany w lecie.

9

@Emhyr Lapcio powie konkretnie. Albo przedłuża kontrakt albo zostaje wystawiony na listę. Czasy nieudacznika Bartomeu się skończyły i dawanie niebotycznie chorych kontraktów.

2

@Dembouz1899 łzy się cisną do oczu...

6

@macio_944 no właśnie tu chodzi o tą charyzmę i charakter, a nie przykuc przy lini bocznej bądź spanie :-)) ale zasług EV obierać nie można.

0

@matirix20 te nogi to ma długie jak tyczki. Skok w dal też mógłby uprawiać.

80

0

@Nazio87 jakieś są Twoje mocne atuty? :p

0

@Transu96 są nadal, a nie byli.

0

@Kacper1432 Roberto zagrał słaby mecz i nie ma co z tym dyskutować. Wiadomo, przerwa w grze zrobiła swoje.

0

@damianex10 dodatkowo asekurował Roberto, który dzisiaj zagrał fatalnie. Kilka razy spirintem musiał wracać po błędach Roberto.

2

@Gaz to tak jak u Komara.

3

@Encore G.O.A.T

0

@MasnyTed podobno zawarł taką klauzulę, że to socios zdecydują.

1

@inViNcibl3 ten cały program jest w ogóle niewiarygodny.

12

11

@PJ1985 Jordanem kolego.

0

@Avatarr póki co to największa zagadka. Oby tak.

8



No mnie się podobają. ❤

1

@Rothan1 dokładnie tak. Jakiś tydzień temu pewien cebulak próbował mnie naciągnąć na link rzekomo inPost.

0

@Dembouz1899 dostałby liścia :D

0

@kiper09 pewnie ma dylemat jak obstawić kupon.

0

@bartniczek7 A o czym mamy gadać? O polityce?

66



:-)

0

A kamery szukał?

40



xD

4

@Rewolucja123 bez de Jonga na Real?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?