Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Super, że Dest za Roberto.
12
@PatrychoO osobiście wolę Canal+ niż stronniczy komentarz na Eleven.
29
Ten gość jest tak samo wkurwia... jak Tebas.
0
@KapiFCB ale prawy siadł pięknie :-)
9
@Coutinho007 też byłem w szoku :p poza tym faulował w polu karnym przed golem :-)
56
Krystyna dwukrotnie zabłysną xD
0
@Worny bardzo dobre źródło odnośnie Barçy.
2
@Pewex nie bardzo. Lepiej świeżo umyte.
2
@norbi77 słuchać ich się nie da. Całe to Eleven jest beznadziejne.
1
@POLAK12345 Lenglet odrazu by żółtko dostał za taki faul jaki Casemiro zrobił.
8
Piękne :D
To fejk konto ale jak ładnie to wygląda :P
1
@PatrykBarcelona i nie wydaje się to takie pewne w Jego wypowiedzi, że przedłużą.
0
@jacobFCB podzielam Twoją sympatię.
6
@Ghotti https://instagram.com/stories/memphisdepay/2558957893473538889?utm_source=ig_story_item_share&igshid=trya1hedkjs7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
https://x.com/footygrphx/status/1386002051881046016
Kto wie. Może kiedyś.
1
@Coutinho007 no przecież Semedo to nr 2 na PO w Barcelonie xD Cou szkoda. Nie sądziłem, że On po prostu nie da rady. Liczyłem na Niego bardzo. Myślę, że sam teraz żałuję odejścia z Live.
A druga sprawa, że takich zawodników po prostu nie ma i ich zastąpić się nie da. Dani był fantastyczny a Jego zgranie z Leo i zabawa na boisku to magia była.
1
@saczers438 cudownie. Oby tak się skończyło, a jutro Lille wygrało.
1
@Coutinho007 oj tak. Nie wiem jak mogłem o Nim zapomnieć.
1
@amanter tez bym Go wypchnął.
6
@lukaszbarca15 myślę, że Ty również ;-)
11
@lukaszbarca15 A Lewy może pomarzyć o takiej karierze.
1
@Coutinho007 to jest skutek zarządzania klubem przez Bartomeu. Od odejścia Neya zaczęło się sypać i sypie się nadal. Z Fatim wiąże duże nadzieję, ale teraz to z Nim wielka niewiadoma. Chyba najbardziej to brakuje 9. Takiej 9.5. W kreowaniu jest tylko Leo. Jeśli On nic nie wykreuje to reszta tym bardziej. A kiedyś był Xavi, Iniesta, Ney, Luis. Każdy z nich potrafił zagrać fenomenalną piłkę.
0
@Barca1992 może by usiadł wtedy na dupie i przestał gwiazdorzyć :p
1
@Coutinho007 jednemu to nawet piłka przeszkadza i ciągle ucieka...
1
@Coutinho007 ale jest piękny Duńczyk za Neya.
0
@Pawelec7 jakbyś miał takie szczudła to też byś tak szybko metry pokonywał ;-)
2
@MesQueUnClub96 dokładnej daty i godziny nie pamiętam... Takie głosy tutaj były. Dokładnie tak samo było gdy Liverpool był na fali.
26
Chyba Go nie lubi :D
1
@MesQueUnClub96 mówił mówił i to nawet tutaj wiele osób pisało.