2

Super, że Dest za Roberto.

12

@PatrychoO osobiście wolę Canal+ niż stronniczy komentarz na Eleven.

29

Ten gość jest tak samo wkurwia... jak Tebas.

0

@KapiFCB ale prawy siadł pięknie :-)

9

@Coutinho007 też byłem w szoku :p poza tym faulował w polu karnym przed golem :-)

56



Krystyna dwukrotnie zabłysną xD

0

@Worny bardzo dobre źródło odnośnie Barçy.

2

@Pewex nie bardzo. Lepiej świeżo umyte.

2

@norbi77 słuchać ich się nie da. Całe to Eleven jest beznadziejne.

1

@POLAK12345 Lenglet odrazu by żółtko dostał za taki faul jaki Casemiro zrobił.

8



Piękne :D
To fejk konto ale jak ładnie to wygląda :P

1

@PatrykBarcelona i nie wydaje się to takie pewne w Jego wypowiedzi, że przedłużą.

0

@jacobFCB podzielam Twoją sympatię.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

1

@Coutinho007 no przecież Semedo to nr 2 na PO w Barcelonie xD Cou szkoda. Nie sądziłem, że On po prostu nie da rady. Liczyłem na Niego bardzo. Myślę, że sam teraz żałuję odejścia z Live.
A druga sprawa, że takich zawodników po prostu nie ma i ich zastąpić się nie da. Dani był fantastyczny a Jego zgranie z Leo i zabawa na boisku to magia była.

1

@saczers438 cudownie. Oby tak się skończyło, a jutro Lille wygrało.

1

@Coutinho007 oj tak. Nie wiem jak mogłem o Nim zapomnieć.

1

@amanter tez bym Go wypchnął.

6

@lukaszbarca15 myślę, że Ty również ;-)

11

@lukaszbarca15 A Lewy może pomarzyć o takiej karierze.

1

@Coutinho007 to jest skutek zarządzania klubem przez Bartomeu. Od odejścia Neya zaczęło się sypać i sypie się nadal. Z Fatim wiąże duże nadzieję, ale teraz to z Nim wielka niewiadoma. Chyba najbardziej to brakuje 9. Takiej 9.5. W kreowaniu jest tylko Leo. Jeśli On nic nie wykreuje to reszta tym bardziej. A kiedyś był Xavi, Iniesta, Ney, Luis. Każdy z nich potrafił zagrać fenomenalną piłkę.

0

@Barca1992 może by usiadł wtedy na dupie i przestał gwiazdorzyć :p

1

@Coutinho007 jednemu to nawet piłka przeszkadza i ciągle ucieka...

1

@Coutinho007 ale jest piękny Duńczyk za Neya.

0

@Pawelec7 jakbyś miał takie szczudła to też byś tak szybko metry pokonywał ;-)

2

@MesQueUnClub96 dokładnej daty i godziny nie pamiętam... Takie głosy tutaj były. Dokładnie tak samo było gdy Liverpool był na fali.

26



Chyba Go nie lubi :D

1

@MesQueUnClub96 mówił mówił i to nawet tutaj wiele osób pisało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?