La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

25

Ivan Rakitić: "Trio MSN? To był niesamowity czas, ale niestety to wszystko trwało zbyt krótko ze względu na odejście Neymara." [Sport1]

1

@Messibestplayerintheworld
Piękne Trio. Drugiego takiego już pewnie nie dożyjemy a obecne to paździerz.

0

@Coutinho007 A XIM?

0

@Rewolucja123 Chodziło mi o tridente z przodu.

1

@Coutinho007 ale jest piękny Duńczyk za Neya.

2

@Fabik87 I 2 Francuzów, ktorzy zawodzą i rozczarowują.

1

@Coutinho007 jednemu to nawet piłka przeszkadza i ciągle ucieka...

0

@Fabik87 Dokładnie.

0

@Fabik87 No ale tak na serio to nie można opierać na takich zawodnikach w ataku jak widać jakich mamy (Poza Leo) jeżeli chcemy jeszcze żeby Barca była Wielka. Griezmann jak przypomi sobie co to jest forma częściej niż raz na 10 meczów to będzie dobrze. Dembele non stop albo potłuczony, albo gra jak totalny chaos i pali mu się głowa w ważnych meczach, Trincao i Braith? Bez komentarza tutaj to pozostawiam no a z Fatim niestety niewiadomo co będzie dalej. Super perspektywa na przyszłość =D

1

@Coutinho007 to jest skutek zarządzania klubem przez Bartomeu. Od odejścia Neya zaczęło się sypać i sypie się nadal. Z Fatim wiąże duże nadzieję, ale teraz to z Nim wielka niewiadoma. Chyba najbardziej to brakuje 9. Takiej 9.5. W kreowaniu jest tylko Leo. Jeśli On nic nie wykreuje to reszta tym bardziej. A kiedyś był Xavi, Iniesta, Ney, Luis. Każdy z nich potrafił zagrać fenomenalną piłkę.

0

@Fabik87 Nie wyobrażam sobie obecnie Barcy bez Messiego nie w tym momencie.

0

@Fabik87 Jeszcze Dani był czyli najlepszy PO w historii klubu i jeden z najlepszych w historii piłki nożnej obok Cafu i Lahmma.

1

@Coutinho007 oj tak. Nie wiem jak mogłem o Nim zapomnieć.

0

@Fabik87 No cóż tutaj albo zastępowali wspaniałych liłkarzy średniakami jak Semedo czy Aleixem Daniego, albo piłkarzami komoletnie nie trafionymi Neymara jak Coutinho czy Dembele chociaż oni kupowali tak piłkarzy, że już sam człowiek nie wiedział kto jest tu kogo zastępcą :D

1

@Coutinho007 no przecież Semedo to nr 2 na PO w Barcelonie xD Cou szkoda. Nie sądziłem, że On po prostu nie da rady. Liczyłem na Niego bardzo. Myślę, że sam teraz żałuję odejścia z Live.
A druga sprawa, że takich zawodników po prostu nie ma i ich zastąpić się nie da. Dani był fantastyczny a Jego zgranie z Leo i zabawa na boisku to magia była.

0

@Fabik87 No niby tak, ale jakoś Bayern umiał takich zastąpić jak widać zawodników jak Lahmm Kimmichem np czy Schweiniego Goretzką czy Alabe na LO Daviesem a u nas kupowali piłkarzy za grubą kasę 2-3 klasy gorszych o innych profilach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?