La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1736 Culés

3

Powiem wam, że byłbym bardzo zadowolony jakby nikt Ilaixa nie kupił i przesiedział rok na trybunach, oby tam zgnił za tą chciwość. Wolałbym aby go sprzedali bo pieniądz to pieniądz ale nawet jak się nie uda to będę usatysfakcjonowany.

3

@FCBMati10 myślę, że nie jesteś w tym odosobniony :-)

0

@FCBMati10 zgnil xd. Jemu to na reke bo wtedy oferta lepsza w 2022

0

@amanter jak rok przesiedzi bez gry i zostawi swoje wymagania na takim poziomie to nikt normalny go nie weźmie

0

@FCBMati10 ma umowe z lipskiem od 2022

1

@amanter to nie może być prawda. A gdyby była to sprawa powinna chyba trafić do sądu.

0

@amanter on chyba nie może tak zrobić ale nie jestem pewny. Zawsze mi się kojarzyło że trzeba mieć powyżej jakiegoś wieku by się dogadywac z obcym klubem jak zostało więcej niż pół roku kontraktu ale może mi się coś pomieszało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?