La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

17



To był dzisiaj Pan Piłkarz!

6

@Fabik87 Spory progres zrobił w porównaniu z poprzednim sezonem a to nie koniec i pewnie ma jeszcze wyżej sufit, dopiero ma 24 lata.

13

@Coutinho007 pięknie się Go ogląda. To jak prowadzi piłkę i ile widzi jest niesamowite. Nie ukrywam, że od początku jestem Jego fanem i każdy, kto rozumie futbol widzi jaki to gracz i z jakim potencjałem.
I tak jak napisałeś sufit ma na pewno dużo wyżej.

2

@Fabik87 Za 2 lata to bedzie poziom De Bruyne.

4

@Coutinho007 Oj nie wiem.Rudy ma wybitne umiejętności ofensywne a jednak Franek nie robi takiego wow w ataku.

1

@Encore Rudy jest bardziej ofensywny ale w defensywie gorszy, ale Frenkie ma czas jeszcze dopiero 24 lata to wciąż wiek "rozwoju" dla pomocnika.

0

@Fabik87
Tak jak go uwielbiam i jest to mój top 3 ulubionych piłkarzy to wydaje mi sie, ze w 1 połowie za mało brał ciężar gry na siebie. Frenkie ma takie umiejętności, ze może cała Barcelonę dźwigać na plecach, a 2 połowa już top.

1

@Coutinho007 Tak aczkolwiek ciężko mi wierzyć że nagłe po 20 asyst będzie robił.Rudy też ma świetną liczbę wykreowanych sytuacji.W tamtym sezonie tylko od Brunka był gorszy pod tym względem.Wedlug mnie będzie mega pomocnikiem ale nie szefem ofensywy.

0

@Encore Zobaczymy, ale nie sądzę, że to jest sufit De Jonga to co gra i jeszcze z pewnością bedzie lepszy, paniętaj, że pomocnicy z wiekiem są coraz lepsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?