La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

5

Bez Verrattiego City spokojnie powinno ich ukuć.


0

@Encore i na to bardzo licze. Mimo, że jest tam Leo.

0

@Fabik87 No chyba że tercet ofensywny odpali

2

@Encore no to jest jakiś argument, ale City po prostu póki co jest lepszym zespołem. Życzę im wygranej.

0

@Fabik87 Napewno sa konkretni w każdej formacji.W Paryżu środek mocno kuleje gdy Włocha nie ma.Obrona też do najlepszych nie należy gdy tracą tyle bramek w Ligue.

konto usunięte

3

@Encore Enkor mozesz i sobie byc jak City - super staty, malo strzalow na ich bramke, ale gdy wychodza na Ciebie Messi - Neymar - Mbappe, to nie mozesz byc niczego pewien

0

@Rust_Cohle nie, ale to też nie jest moment, gdzie oni ze sobą pograli już chociaż z 10-15 spotkań.

konto usunięte

3

@mekston sam Messi moze porobic City bez zgrania z pozostala dwojka i to samo tyczy sie kazdego z nich :P
Taki zawodnik ma dzien konia i po zawodach
Poza tym Leo z pewnoscia jest zgrany z Neymarem, a Neymar nie gra od dzis z Kylianem

Tu moze pasc kazdy wynik. Dla mnie nie ma faworyta

1

@Rust_Cohle No zobaczymy Kochel.Nie mówie nie ale City wydaje się delikatnym faworytem.

0

@Encore 1-3 dla City.

Jedyną bramkę dla PSG strzeli ich najlepszy zawodnik, Hakimi.

0

@Rust_Cohle City jednak rysuje sie na takiego. Oczywiscie PSG jest gospodarzem ale przewaga po stronie City na ten moment jest

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?