0

No tak samo jak teraz

1

Za Martini, czy Roury graliśmy nudny futbol, a i tak znacznie lepiej się oglądało niż obecną. Barcelona Valverde nie ma nic wspólnego z tą Barceloną, która zacząłem ją oglądać.

0

Myślicie, że Wisła może w tym sezonie powalczyc o europejskie puchary? Wkoncu jest skuteczność, a wielu specjalistów, dziennikarzy mówi, że grają najlepszy futbol w naszej lidze( wiem że o to nie ciężko)

0

Arturitooooooooo :D a tak na serio to jak wszyscy chyba, Berlin

1

gdyby ten mecz słuchała osoba nie widoma, to by nawet nie wiedziała kto gra, gdzie gra, wyniku meczu

9

wiem, ze transfer Ronaldo to wielka sprawa w świecei futbolu, ale Święcicki to już przesadza z tym pieprzeniem tylko o nim; powiedział by coś o meczu, o Lazio, o innych piłkarzach

0

nie oglądałem wcześniej meczy Arsenalu, ale czytałem ze ten Guendozi to był ich najlpeszym piłkarzem

2

zawsze wolałem Munira, Sandro tylko jeden sezon w Maladze miał dobry, a Munir to i w rezerwach naszych błyszczał, i na początku przygody w głównej drużynie, no i sezon w Alaves

0

Fabiański to jednak jest bramkarz klasy światowej jak Allison, Ederson, czy Courtois. Nad nimi można tylko Oblaka, ter Stegena i De Gea(mundial u niego to wypadek)

0

Spalonego nie bylo

0

Hahaha Atkinson.....teraz jeszcze karny xd prawie jak Jaś fasola

0

Anakonda

0

Jesteście w stanie sobie wyobrazić, by beniaminek La Liga gra tak otwarty mecz z Barceloną?

0

Wiedziałem, że mecz będzie super, ale myślałem że Wilki nie będą aż tak odważnie grali

7

Patriciooooo co za obrona!!!! Już ten mecz jest grnialny

1

spokojnie, Valverde wystarczy 0-1, a pożniej wpuści VIdala, Arthura i Lenglet by bronić wyniku

0

pfffff to dopiero początek

3

To ktoś wierzył, że Valverde postawi na kogoś z La Masii???

1

Gol Mexesa w LM z przewrotki; chyba że rozmawiamy tylko o bramkarz piłkarzy Barcelony?

1

Bywały gorsze, niestety

0

Dzięki :D

9

Jak jest pożar na przykład lasu, i helikoptery zrzucają wodę, to ile taki jeden helikopter jej zrzuca za jednym podejściem? Takie trochę głupie pytanie, ale zaciekawiło mnie to teraz

0

Przecież z Alaves, powtarzam Alaves, nikt oprócz Messiego nie robił zagrożenia, tylko podanie do tyłu lub na boki

5

Jedyna różnica pomiędzy obecną Barcelony, a zespołami Mou jest Messi, gdyby nie on, to również gralibyśmy taki nudny futbol

0

Rafinha bedzie ważnym zawodnikiem Barcelony w sezonie 2018/2019, i co, dobre? :D

1

lepszy Denis niż Rafinha

6

Idealny przykład jak zje....zepsuć super serial, bo nie wierzę, by kolejny sezon był chociaż w połowie dobry jak pierwsze dwa

0

Ten 3 sezon jest już oficjalnie zatwierdzony?

1

Za takie coś powinny być już bany na 4!dni stawiane o 4:44

0

Nie wiem jak grał,n ale statystyki miał fatalne jak na SPO- 2 gole i 4 asysty jeśli dobrze pamiętam w 38 meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?