FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak samo jak teraz
1
Za Martini, czy Roury graliśmy nudny futbol, a i tak znacznie lepiej się oglądało niż obecną. Barcelona Valverde nie ma nic wspólnego z tą Barceloną, która zacząłem ją oglądać.
0
Myślicie, że Wisła może w tym sezonie powalczyc o europejskie puchary? Wkoncu jest skuteczność, a wielu specjalistów, dziennikarzy mówi, że grają najlepszy futbol w naszej lidze( wiem że o to nie ciężko)
0
Arturitooooooooo :D a tak na serio to jak wszyscy chyba, Berlin
1
gdyby ten mecz słuchała osoba nie widoma, to by nawet nie wiedziała kto gra, gdzie gra, wyniku meczu
9
wiem, ze transfer Ronaldo to wielka sprawa w świecei futbolu, ale Święcicki to już przesadza z tym pieprzeniem tylko o nim; powiedział by coś o meczu, o Lazio, o innych piłkarzach
0
nie oglądałem wcześniej meczy Arsenalu, ale czytałem ze ten Guendozi to był ich najlpeszym piłkarzem
2
zawsze wolałem Munira, Sandro tylko jeden sezon w Maladze miał dobry, a Munir to i w rezerwach naszych błyszczał, i na początku przygody w głównej drużynie, no i sezon w Alaves
0
Fabiański to jednak jest bramkarz klasy światowej jak Allison, Ederson, czy Courtois. Nad nimi można tylko Oblaka, ter Stegena i De Gea(mundial u niego to wypadek)
0
Spalonego nie bylo
0
Hahaha Atkinson.....teraz jeszcze karny xd prawie jak Jaś fasola
0
Anakonda
0
Jesteście w stanie sobie wyobrazić, by beniaminek La Liga gra tak otwarty mecz z Barceloną?
0
Wiedziałem, że mecz będzie super, ale myślałem że Wilki nie będą aż tak odważnie grali
7
Patriciooooo co za obrona!!!! Już ten mecz jest grnialny
1
spokojnie, Valverde wystarczy 0-1, a pożniej wpuści VIdala, Arthura i Lenglet by bronić wyniku
0
pfffff to dopiero początek
3
To ktoś wierzył, że Valverde postawi na kogoś z La Masii???
1
Gol Mexesa w LM z przewrotki; chyba że rozmawiamy tylko o bramkarz piłkarzy Barcelony?
1
Bywały gorsze, niestety
0
Dzięki :D
9
Jak jest pożar na przykład lasu, i helikoptery zrzucają wodę, to ile taki jeden helikopter jej zrzuca za jednym podejściem? Takie trochę głupie pytanie, ale zaciekawiło mnie to teraz
0
Przecież z Alaves, powtarzam Alaves, nikt oprócz Messiego nie robił zagrożenia, tylko podanie do tyłu lub na boki
5
Jedyna różnica pomiędzy obecną Barcelony, a zespołami Mou jest Messi, gdyby nie on, to również gralibyśmy taki nudny futbol
0
Rafinha bedzie ważnym zawodnikiem Barcelony w sezonie 2018/2019, i co, dobre? :D
1
lepszy Denis niż Rafinha
6
Idealny przykład jak zje....zepsuć super serial, bo nie wierzę, by kolejny sezon był chociaż w połowie dobry jak pierwsze dwa
0
Ten 3 sezon jest już oficjalnie zatwierdzony?
1
Za takie coś powinny być już bany na 4!dni stawiane o 4:44
0
Nie wiem jak grał,n ale statystyki miał fatalne jak na SPO- 2 gole i 4 asysty jeśli dobrze pamiętam w 38 meczach