0

ja tam w transferze Neymara nie widzę nic złego. Co do późniejszego zachowania względem zarządu może i tak, ale ten zarząd sobie na to jak najbardziej zasłuzyl

0

Coutinho tak symulował, że pierwszy mecz zagrał 3-4 tyg po transferze....

0

xDDDD czyli czyj transfer był według Ciebie mniej skandaliczny, i który pilkarz zachował się lepiej: Dembele, czy Neymar?

1

przecież gdyby tak każdy inny piłkarz zrobił to byłby tu obrzucony błotem i jeszcze gorzej. Mnie bardzo zirytowało zachowanie Dembele i od tamtego momentu nie chciałem go w Barcelonie. Takie zachowanie rodzi duzy niepokój, zawsze jest obawa, ze jutro moze nie przyjść, bo nie, bo siś zbuntuje

0

hahah a co miał wszystkie kluby w Barcelonie wynająć i zaprosić wszyskich kibiców? Film był idealnym pożegnaniem. Nie jego wina ze Bartomeu był wtedy kaleką pod względem transferowym i nie umiał kupić zastępstwa za tyle hajsu. Zanim ocenisz Neymara, zobacz jak zachowywał się Dembele, czy Griezmann

1

co za ludzie są, ze nie wiedzą ze teraz każdy człowiek ma tylko hajs w głowie. Jak Neymar źle się zachował, to Dembele po tym jak się zachował powinien skończyć na Sri Lance, Neymar do końca zachował pełen profesjonalizm, pojechał nawet do USA, byle by byc fair

0

gdzie go nie chcą????? w Barcelonie? pilkarze na pewno chcą, kibice w połowie też

2

jak najbardziej. Nie wiem co kieruję ludzmi, ktorzy by nie chcieli. Za Messim najlepszy piłkarz świata, młody. Takich piłkarzy zawsze warto mieć. Obecnie oprócz Messiego i Coutinho nie mamy piłkarza, który umie rozgrywać, wziąć cięzar gry na swoje barki, a Neymar bez wątpienia by tak potrafił

0

trochę trywialne pytanie, ale jestem w desperacji: czy jest tutaj jakiś promotor prac licenjackich?? :D albo osoba, która ogarnia cele i hipotezy? mojego promotora nie ma, a pasuje jakoś to napisać :/

0

Wielkie dzięki, ale już sobie jakoś poradziłem :D

1

czy ktoś tutaj dobrze ogarnia Worda, a konkretnie robienie tam wykresów? Pilna sprawa, dla wielu pewnie banalna, ale całkowicie zapomniałem jak się robi jedną rzecz

6

Twój Syn ma wielu ojców na to wygląda....

2

argument o braku czasu na odświezanie co godzinę był dobry kilka miesięcy temu. Ten cytat pojawił się tutaj juz chyba 10x. Sam spędzam tutaj jakoś 1,5h dziennie i tyle razy na to trafiłem

1

Niech ta przerwa się skończy i znowu będą mecze, bo ten cytat będzie tu codziennie kilka razy się pojawiał

0

Doskonale rozumiem, mam ten sam problem, tylko jednak moja praca nie jest chyba aż tak pokręcona :D

7

nie wiem co to ale wpsołczuje

6

ja rozimiem, że Federer to legenda tenisa, prawdopodobnie najlepszy w historii tej dyscypliny, ale to jak komentatorzy się zachowywali od połowy 3 seta to jest dramat, za takie coś należy się zastanowić nad zawieszeniem dla nich. 0 obiektywizmu, a jeden to kilka razy się załamywał nad szczególnymi zagraniami Rogera

2

A ty bardzo zabawny i niezbyt inteligentny, skoro to dla Ciebie normalna rzecz

1

Hahahhahahah Barcelona B :D :D niech zlikwidują tą La Masie skoro tylko na to fundusze idą, a i tak nikt się nie przebije do pierwszej drużyny z tym zarządem i trenerem. Zbieranie minut po kontuzji??? co on ma tam je zbierać do 28 roku zycia???

0

Djoko na razie nie miał wymagających rywali. W półfinale najprawdopodobniej z Ciliciem, którego to również ulubiony szlem

2

Denis taki nie dobry, bez ambicji bo chciał zostać; a Rafinha zrobił prawie to samo? Ciekawe jak użytkownicy zareagują

1

Zaufanie Valverde do La Masii xd już więcej wiary ma ateista. Jak dostanie szansę w pierwszej rundzie CdR to będzie duże osiągnięcie

0

Nikt nie wie co zrobil

1

Najbardziej to on jest szanowany chyba przez właścicieli kebabów i McDonald's

4

to juz to nie to Rayo co za Paco Jemeza

1

jak pracownicy Twixa odróżniają prawego twixa od lewego, tak by je włożyć dobrze do opakowania?

5

Idealne zachowanie sędziego liniowego. Puścił akcje, padł gol i dopiero podniosł wtedy, tak to powinno działać

2

Obecny, pozdrawiam

0

Ale było przed polem karnym chyba

5

Serio Vidala???? Ten człowiek jest głupi.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?