3

za obrażanie sędziego, za bez podstawne wzywanie naczelnego sedziego( nie pamietam jak to się nazywa oficjalnie), brak podanie ręki, wstrzymywanie gry poprzez kłótnie, niesportowe zachowanie

7

Teraz się spodziewam kary dla tego czegoś. Nie tylko finansowej, ale i pod kątem sportowym

8

Nawet ręki nie podała.......

3

niech się rozplacze monstrum pyszalek jeden. Trzeba umieć przegrywać, żąda przeprosin od sedziego??? Niech ta Japonka ją rozwali

0

długo opowiadać, najpierw ostrzezenie za rozmowy ze sztabem( nie wiadomo czy slusznie, ale jednak sedzie oglosil), potem drugie za obrazanie sedzeigo, a teraz trzecie

19

ale ta serena to dzikus, mysli ze jak wygrywa w ostatnich 2 dekadach większość to może wszystko. szacun dla arbitra za spokój

0

akurat Aspas i Rodrigo to idealnie pasują tam wg mnie. Rodrigo na szpicy jest super, a Aspas jako rezerwowy byłby duzym wzmocnieniem, ciekawe jak zagra od 1 minuty. Ta pomoc wygląda słabo, no i obrona, gdzie tylko Nacho nie popełnia dużo glupich błędów

0

noo według mnie zdecydowanie największy problem mamy na prawej obronie

0

Nie startowala?

1

Tyle ile facetka pozwoli

1

W pucharze króla powinni dostawać szansę Miranda oraz Puig. Alena już powinien pojawiać się w lidze dość regularnie, no ale cóż...

1

Przecież większość pisze ze karny

0

Udawał.

2

Nie gra w klubie, a wcziraj był jednym z lepszych

0

Ja bym chciał by również grali już Alena i Puig. Nie, nie jest za wcześno dla nich. Zdredukowana??? Wręcz przeciwnie, kadra się niestety powiększyła

0

noo nie wiem, czy Djoko będzie faworytem. Del Potro na pewno świeższy będzie, no i fani na stadionie za nim, dla mnie fawoytem bedzie Argentyńczyk

1

Wielka szkoda Nadała, ale trochę śmiesznie się patrzy na del Porto, który zerka co chwilę na Nadala i czeka aż tamten podda

0

Nadal to twardziel jakich mało ostatnio w sporcie. Pamiętam jego finał w AO z Wawtinka, kiedy to ponad godzinę ledwo co grał, tylko wtedy to była chyba kontuzja pleców

13

Błogosławieniu, którzy uwierzyli a nie widzieli

0

Tylko potrzebny jest spokój, a Szczęsny tego nie daje. On w kadrze jest nie swój, a znacznie lepszy jest fabian

8

Brawo dla Recy, że sam ogarnia lewą stronę, bo na Błaszczykowskiego nie ma co liczyc

8

miała być wąska kadra by grali piłkarze ze szkółki, a mamy kadre szerszą....nie ma szans, by gość taki jak Valverde postawił na Alene, czy Puiga, pomimo że na to zasługują, transfer Vidala, powrót Sampera oraz Rafinhi były idiotycznym ruchem, bo nic tylko czekać jak i Carles i Puig odejdą przez brak minut

3

Do Twojego Avatar i nicku pasuje idealnie

0

ale przez ten styl często nabawiał się urazów i kontuzji, chcial zagrać pod publikę to a mu kostka uciekła, kolano lub inna kontuzja. Monfils, tak jak Kyrgios, jak przegrywa to od razu zaczyna udawać kontuzję, machać rękami. Kyrgios to zresztą ewenement

0

Monfils to miał równiez problemy z głową. Kontuzję mu zniszczyły karierę, ale gdyby mial trochę rozumu to i tak by osiągnął wiele, za bardzo showman

3

Nie przesadzaj my, na razie wgl mało widoczny, jedno podanie do Pavarda tylko warte odnotowania

5

Zdecydowanie tak

0

Zgaduhe że tylko niektóre mecze będą na eleven?

0

Z WWE tylko NXT

1

tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?