0

Ale Arturito ma fajne nazwisko...takie polskie

0

Szkoda go trochę

0

nie, bo sędzie i tak pokazał jaki kasztan z niego

0

jaki karny dla Legi xDDD przecież ci sędziowie się nawet nie ukrywają komu pomagają

0

z obecną grą to faktycznie dla PSV może być dobry trening. Troszeczkę szacunku

0

Przy 10 pomocnikach i z Valverde? Idę o zakład, że nie rozegra więcej niż 150min w tym sezonie, nie licząc pierwszej rundy CdR

0

bardziej chodziło mi o powoływanie piłkarzy z tych drużyn, a nie och osiągnięcia w swoich kategoriach wiekowych

0

Pesymizm uargumentowany wiarą w La Masie na przestrzeni ostatnich 5lat, o ostatnim roku nie wspominając

0

Digne dziś powinien mieć 2 asysty

0

Chyba tylko najwięksi optymiści wierzą, że Alena będzie chociaż powoływany, bo o grze to już chyba nikt nie myśli

1

Gra dla Juventus, także kary nie dostanie

2

Ale to Eleven jest żałosne. Cały czas pieprzą o tym Ronaldo....

7

no to będzie wesoło

1

Podania i gra kombinacyjną na korzyść Denisa, wykończenie dla Rafinha

0

Wyatt się nadaje tylko do tag team. Hardy zniszczył to co zbudował w Impact i ROH od 2014 roku

0

Zależy jakie trofea

1

Wisła na mistrza, trzeba wrócić na należne miejsce

0

Szkoda, że tam nie ma kto im zagrozić

0

A ostatnio tutaj ktoś pisał, że Kurek to nie jest przereklamowany siatkarz

0

W Barcelonie tak grał. Teraz te proporcje się odwróciły.

0

Co to za muzyka na tych mistrzostwach w siatkówce z takim " uuuuu" co jakiś czas? :D

0

Nie miałbym nic przeciwko gdyby teraz RSSS strzeliło. Może by to czegoś nauczyło el kapitano Valverde

0

Illaramendi to kupił karnet Casemiro

0

Bo to on ustala składy i taktykę

6

W zeszłym sezonie 2 puchary wygrali Messi i ter Stegen. Teraz ter Stegen znowu zaczyna bronić

0

Skończę, jak oni zaczną grać

0

Cud że Busi nie wchodzi za Dembele, a powinien, należy bronić tego 1:0

0

Jak wygrywaliśmy LM w 2015 to tak

3

Nic nie powinno usprawiedliwiać takiej gry. Valverde powinniśmy podziękować po sezonie. Z drużyny grającej najładniej w Europie, gramy najnudniej z wielkich firm.
PS: jak ktoś chce napisać, że go rozśmieszylem , to niech poda argumenty za jego zostaniem

2

Niech oni do cholery zaczną grać a nie kłócić się z sędzią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?