FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Arturito ma fajne nazwisko...takie polskie
0
Szkoda go trochę
0
nie, bo sędzie i tak pokazał jaki kasztan z niego
0
jaki karny dla Legi xDDD przecież ci sędziowie się nawet nie ukrywają komu pomagają
0
z obecną grą to faktycznie dla PSV może być dobry trening. Troszeczkę szacunku
0
Przy 10 pomocnikach i z Valverde? Idę o zakład, że nie rozegra więcej niż 150min w tym sezonie, nie licząc pierwszej rundy CdR
0
bardziej chodziło mi o powoływanie piłkarzy z tych drużyn, a nie och osiągnięcia w swoich kategoriach wiekowych
0
Pesymizm uargumentowany wiarą w La Masie na przestrzeni ostatnich 5lat, o ostatnim roku nie wspominając
0
Digne dziś powinien mieć 2 asysty
0
Chyba tylko najwięksi optymiści wierzą, że Alena będzie chociaż powoływany, bo o grze to już chyba nikt nie myśli
1
Gra dla Juventus, także kary nie dostanie
2
Ale to Eleven jest żałosne. Cały czas pieprzą o tym Ronaldo....
7
no to będzie wesoło
1
Podania i gra kombinacyjną na korzyść Denisa, wykończenie dla Rafinha
0
Wyatt się nadaje tylko do tag team. Hardy zniszczył to co zbudował w Impact i ROH od 2014 roku
0
Zależy jakie trofea
1
Wisła na mistrza, trzeba wrócić na należne miejsce
0
Szkoda, że tam nie ma kto im zagrozić
0
A ostatnio tutaj ktoś pisał, że Kurek to nie jest przereklamowany siatkarz
0
W Barcelonie tak grał. Teraz te proporcje się odwróciły.
0
Co to za muzyka na tych mistrzostwach w siatkówce z takim " uuuuu" co jakiś czas? :D
0
Nie miałbym nic przeciwko gdyby teraz RSSS strzeliło. Może by to czegoś nauczyło el kapitano Valverde
0
Illaramendi to kupił karnet Casemiro
0
Bo to on ustala składy i taktykę
6
W zeszłym sezonie 2 puchary wygrali Messi i ter Stegen. Teraz ter Stegen znowu zaczyna bronić
0
Skończę, jak oni zaczną grać
0
Cud że Busi nie wchodzi za Dembele, a powinien, należy bronić tego 1:0
0
Jak wygrywaliśmy LM w 2015 to tak
3
Nic nie powinno usprawiedliwiać takiej gry. Valverde powinniśmy podziękować po sezonie. Z drużyny grającej najładniej w Europie, gramy najnudniej z wielkich firm.
PS: jak ktoś chce napisać, że go rozśmieszylem , to niech poda argumenty za jego zostaniem
2
Niech oni do cholery zaczną grać a nie kłócić się z sędzią