FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim wieku piłkarze powinni zaczynać grać w klubach, a my się boimy postawić na 20letniego Alena
0
Za takie coś powinna być duża kara, 5meczy minimum
0
Tak oglądałem Rosja vs Włochy, poziom kosmiczny, gdzie nasi tam...
2
Kurek to nie gra dobrze od dobrych 3lat
0
Frajer to zbyt mocne słowo, ale jednak z takiej grupy należałoby wyjść jak się zaczyna z 15pkt
0
pewny nie jestem, ale chyba nie
2
Tylko Conor
0
noo niby tak, ale szkoda, ze jak wraca to na taką walke, z gargano, cole lub styles jeszcze by wybaczyli, jako taki promotor. Ale słyszałeś o tym Chase Owens i własnie galą crown jewel? niezłe jaja
0
Chase Owens lubi to :D
0
na trybuny
1
Nie uważacie, że Barcelona i Real powinny chociaż raz grać w poniedziałek i piątek w czasie sezonu?
1
niech ta łódź skończy jak Titanic, tak spieprzyć całosc
5
Mierzejewski to powinien być w pierwszej "11", czy to na skrzydle, czy za Lewym
0
dzięki
0
F+4ako, F+7ako- co oznaczają takie rzeczy na fortunie?
0
Dane wczoraj rozegrał pierwszy dobry mecz. Początek sezonu miał na poziomie Deulofeu
0
Przecież bez Messiego to byśmy polegli z Romą u siebie
0
Hahahahaha CR.
0
Nie wiem czy mówisz akurat o dzisiejszym meczu, bo nie oglądam, ale Walker jest w Top3 prawych obrońców świata, także tak trochę głupio pisać
1
Trochę to śmieszne, że taki Lewy wyprzedzi Henry. To jednak różnica klas
0
Z Girona u siebie to na ławce powinien być Puig i zagrać te 30min przy korzystnym wyniku
0
Wet Hot American Summer- oglądał ktoś to? idzie się uśmiac?
0
o tym mówie. Z USA byłoby wiele problemów, ale jednak jeden główny: Anderson. Zatrzyma się jego to i reszta padnie
0
no USA i Włochy narazie prezentują sie najlepiej, jednak Włosi od dawna pokazują, ze jak zaczyna się psuć to już ich nie ma.
0
ale pamiętać, ze wychodzą również 2 drużyny z drugich miejsc, także duża szansa, ze wygrana za 3pkt z Argentyną da już nam udział, ale oczywiście lepiej wygrać i z Serbia i z Francja
1
przed mundialem byłem troche mało nastawiony na sukces, ale z 15pkt, i widząc sytaucje w innych grupach wyjście do kolejne fazy grupowej i bycie w najlepsze '6" to już obowiązek
9
Valverde i Miranda?? : D prędzej tam Rakitic zagra
0
Oni to się tak kochają jak CR z Balem
0
Broń boże, Valdek to nie powinno tu byc
0
Oby nigdy tak nie było