0

W takim wieku piłkarze powinni zaczynać grać w klubach, a my się boimy postawić na 20letniego Alena

0

Za takie coś powinna być duża kara, 5meczy minimum

0

Tak oglądałem Rosja vs Włochy, poziom kosmiczny, gdzie nasi tam...

2

Kurek to nie gra dobrze od dobrych 3lat

0

Frajer to zbyt mocne słowo, ale jednak z takiej grupy należałoby wyjść jak się zaczyna z 15pkt

0

pewny nie jestem, ale chyba nie

2

Tylko Conor

0

noo niby tak, ale szkoda, ze jak wraca to na taką walke, z gargano, cole lub styles jeszcze by wybaczyli, jako taki promotor. Ale słyszałeś o tym Chase Owens i własnie galą crown jewel? niezłe jaja

0

Chase Owens lubi to :D

0

na trybuny

1

Nie uważacie, że Barcelona i Real powinny chociaż raz grać w poniedziałek i piątek w czasie sezonu?

1

niech ta łódź skończy jak Titanic, tak spieprzyć całosc

5

Mierzejewski to powinien być w pierwszej "11", czy to na skrzydle, czy za Lewym

0

dzięki

0

F+4ako, F+7ako- co oznaczają takie rzeczy na fortunie?

0

Dane wczoraj rozegrał pierwszy dobry mecz. Początek sezonu miał na poziomie Deulofeu

0

Przecież bez Messiego to byśmy polegli z Romą u siebie

0

Hahahahaha CR.

0

Nie wiem czy mówisz akurat o dzisiejszym meczu, bo nie oglądam, ale Walker jest w Top3 prawych obrońców świata, także tak trochę głupio pisać

1

Trochę to śmieszne, że taki Lewy wyprzedzi Henry. To jednak różnica klas

0

Z Girona u siebie to na ławce powinien być Puig i zagrać te 30min przy korzystnym wyniku

0

Wet Hot American Summer- oglądał ktoś to? idzie się uśmiac?

0

o tym mówie. Z USA byłoby wiele problemów, ale jednak jeden główny: Anderson. Zatrzyma się jego to i reszta padnie

0

no USA i Włochy narazie prezentują sie najlepiej, jednak Włosi od dawna pokazują, ze jak zaczyna się psuć to już ich nie ma.

0

ale pamiętać, ze wychodzą również 2 drużyny z drugich miejsc, także duża szansa, ze wygrana za 3pkt z Argentyną da już nam udział, ale oczywiście lepiej wygrać i z Serbia i z Francja

1

przed mundialem byłem troche mało nastawiony na sukces, ale z 15pkt, i widząc sytaucje w innych grupach wyjście do kolejne fazy grupowej i bycie w najlepsze '6" to już obowiązek

9

Valverde i Miranda?? : D prędzej tam Rakitic zagra

0

Oni to się tak kochają jak CR z Balem

0

Broń boże, Valdek to nie powinno tu byc

0

Oby nigdy tak nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?