FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Griezmann się udławił przy tym stole.
0
Jezu Sturridge po co? Dawaj Chelsea
0
O miano frajera miesiąca już nikt z nami nie ma szans
9
Niech zaczną grać
0
Ale bym chciał by Chelsea minimum zremisowała, mam do nich obojętny stosunek, ale fajnie by było gdyby po tylu kolejkach w lidze między 5 Arsenalem a liderem były tylko 4pkt roznicy
0
Wynik nie, ale jednak postawa Serbow to duże zaskoczenie
6
Błagam powiedz że zartujesz z tym pierwszym zdaniem
0
Zawsze się śmiałem jak taki Mączyński, czy Pasquato wysyłali do rezerw. W obecnej sytuacji by się tak przydało u nas wysłać 5-6
0
Tutaj już gramy padake od początku tamtego sezonu. Tylko przez wyniki niektórzy tego nie widzial
0
Człowieka już nie dziwi, że przegrywany, tylko to że tylko jednym golem
0
Wyłączyć ale sam piszesz. Nie wchodz na stronę jak nie chcesz przez ten czas
0
Xd.
0
Człowiek kibicuje od ponas 10lat i po raz pierwszy przełącza na inne mecze podczas gry Barcelony, bez żadnej obawy że strzeli gola, że coś go oninie
0
Wszyscy się zastanawiają gdzie zagra Coutinho i Dembele, ale znając Valverde nie można być pewilnulym, że Suarez zagra na środku
4
A byli ludzie tak naiwni, że myśleli że będzie dostawał minuty, a on nawet powoływany nie będzie. Jestem tego pewien mimo, że to początek sezonu
2
Ale dlaczego? Nigdy tam nie było problemów z organizacją
0
Dzisiaj takie mecze + obowiązkowo siatkówka...
0
Ale sam meczyk genialny, pomimo 0-0
0
Już nawet człowiek się nie dziwi tymi irracjonalnymi decyzjami. Genialna pomoc.....
0
W porównaniu do innych meczy to nie, ale przed chwilą obronił genialnie główkę Fellainiego
2
Fabiański to najlepszy bramkarz w lidze angielskiej
1
To była tylko kwestia czasu kiedy z takim składem zaczną dobrze grać
0
Heel Orton, Triple H ostatnio jako taki face, Barista po powrocie, Flaif jako emeryt- także ciężko ocenić ich odbiot
1
A może by tak dotacje z Unii??
11
Na nic, bo zadna z tych rzeczy się nie wydarzy. Może wygraną ligi jak Real znowu będzie tak zawodził
0
Trochę dziwne że na 4 mecze w decydującej fazie w MS, aż 3krotnie padł wynik 3-0
0
Ciekawy futbol gra teraz 18 drużyn w La Liga. Gramy tak "ciekawie" że przeciwko ostatniej drużyny nie stworzyliśmy żadnej sytuacji. Nie w ostatnich dniach, tylko od początku jego kariery u nas gramy piach, i tylko Messi i ter Stegen go ratowali
3
Brak mi słów na takich, którzy nie widzą że wszystko zaczyna się psuć, a ostatnie co zostało, czyli wyniki, w ostatnich 2 kolejkach były fatalne. Czekać na mecz? Gramy tak "ciekawy" futbol, że na meczach co drugi usypia
3
ma takiego zawodnika i nie będzie z niego korzystał bo to nie jego pomysł???? Wiem, że to plotki, ale jeśli to prawda to tylko Valeverde moze na tak genialny pomysl wpaść
0
Przy nim ciężko być zadowolonym.
PS: przed Girona i Leganes też była krytyka