5

Griezmann się udławił przy tym stole.

0

Jezu Sturridge po co? Dawaj Chelsea

0

O miano frajera miesiąca już nikt z nami nie ma szans

9

Niech zaczną grać

0

Ale bym chciał by Chelsea minimum zremisowała, mam do nich obojętny stosunek, ale fajnie by było gdyby po tylu kolejkach w lidze między 5 Arsenalem a liderem były tylko 4pkt roznicy

0

Wynik nie, ale jednak postawa Serbow to duże zaskoczenie

6

Błagam powiedz że zartujesz z tym pierwszym zdaniem

0

Zawsze się śmiałem jak taki Mączyński, czy Pasquato wysyłali do rezerw. W obecnej sytuacji by się tak przydało u nas wysłać 5-6

0

Tutaj już gramy padake od początku tamtego sezonu. Tylko przez wyniki niektórzy tego nie widzial

0

Człowieka już nie dziwi, że przegrywany, tylko to że tylko jednym golem

0

Wyłączyć ale sam piszesz. Nie wchodz na stronę jak nie chcesz przez ten czas

0

Xd.

0

Człowiek kibicuje od ponas 10lat i po raz pierwszy przełącza na inne mecze podczas gry Barcelony, bez żadnej obawy że strzeli gola, że coś go oninie

0

Wszyscy się zastanawiają gdzie zagra Coutinho i Dembele, ale znając Valverde nie można być pewilnulym, że Suarez zagra na środku

4

A byli ludzie tak naiwni, że myśleli że będzie dostawał minuty, a on nawet powoływany nie będzie. Jestem tego pewien mimo, że to początek sezonu

2

Ale dlaczego? Nigdy tam nie było problemów z organizacją

0

Dzisiaj takie mecze + obowiązkowo siatkówka...

0

Ale sam meczyk genialny, pomimo 0-0

0

Już nawet człowiek się nie dziwi tymi irracjonalnymi decyzjami. Genialna pomoc.....

0

W porównaniu do innych meczy to nie, ale przed chwilą obronił genialnie główkę Fellainiego

2

Fabiański to najlepszy bramkarz w lidze angielskiej

1

To była tylko kwestia czasu kiedy z takim składem zaczną dobrze grać

0

Heel Orton, Triple H ostatnio jako taki face, Barista po powrocie, Flaif jako emeryt- także ciężko ocenić ich odbiot

1

A może by tak dotacje z Unii??

11

Na nic, bo zadna z tych rzeczy się nie wydarzy. Może wygraną ligi jak Real znowu będzie tak zawodził

0

Trochę dziwne że na 4 mecze w decydującej fazie w MS, aż 3krotnie padł wynik 3-0

0

Ciekawy futbol gra teraz 18 drużyn w La Liga. Gramy tak "ciekawie" że przeciwko ostatniej drużyny nie stworzyliśmy żadnej sytuacji. Nie w ostatnich dniach, tylko od początku jego kariery u nas gramy piach, i tylko Messi i ter Stegen go ratowali

3

Brak mi słów na takich, którzy nie widzą że wszystko zaczyna się psuć, a ostatnie co zostało, czyli wyniki, w ostatnich 2 kolejkach były fatalne. Czekać na mecz? Gramy tak "ciekawy" futbol, że na meczach co drugi usypia

3

ma takiego zawodnika i nie będzie z niego korzystał bo to nie jego pomysł???? Wiem, że to plotki, ale jeśli to prawda to tylko Valeverde moze na tak genialny pomysl wpaść

0

Przy nim ciężko być zadowolonym.
PS: przed Girona i Leganes też była krytyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?