FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mówimy o Europie
2
Już bardziej niż hokej i ręczna to w Europie popularne jest rugby. Wkoncu puchar świata to trzecia impreza, która oglądają kibice i to od kilku lat. Tylko IO i MS w piłce ma większą widownię( trochę chaotycznie napisane, ale mam nadzieję że sens przekazany)
25
W Europie siatkówka jest na pewno wyżej niż hokej na lodzie, futsal i raczej piłka ręczna
1
to tak jakby na MS w piłce nożnej Peszko strzelił 7 goli i doprowadził Polskę do finału i ludzie by myśleli, że jest lepszy od Sane bo jego wgl nie było. Leon to jest poziom siatkarski na jaki obecnie nikt nie ma podjazdu. Ma 25 lat i swą grą może przebić Gibe
0
Masz namiary???
5
Przed mundialem krytykowałem Kurka, ale chłop od meczu z Serbia gra niemożliwie
0
Początek sety i już bez challengu....zła wiadomość
0
Za Konstytucję...
0
Najlepszy atakujący, blokujący, zagrywający ze statystyk, ale już najlepsza 6 chyba oficjele
2
Chyba statystyki, plus oficjele fivb
27
Pato
2
Nasz wychowanek notuje asystę w najtrudniejszej lidze świata
1
Znając Valverde to Messi zacznie na ławce, by w pierwszej rundzie PK grać cały dwumecz
0
No ale zanotował 3 asysty? Zanotował. To w czym problem?
0
W tamtym sezonie w styczniu nic się nie polepszylo
7
Mogła zostać w butach to by była takiego samego wzrostu
1
Trzeba być ślepym by powiedzieć, że tamten sezon był dobry bo była tylko jedna porażka. Messi i ter Stegen tak uratowali cztery litery Valverde, że głowa mała
0
dzisiejszy mecz sponsorowała firma: KonsTytucJa
0
no mało rzetelne źródło. Anderson gra jako atakujący, tylko w klubie Zenicie gra jako przyjmujący
0
Ale to inna pozycja
0
Wg mnie Zaytsev, chłop często ciągnie sam zespół, plus jego zagrywka, ktorej niemal nie psuje
1
Trzyma ich krótko. To jak uspokoił ta grupą młodziaków to miazga
25
Kubiak to jest kapitan chyba idealny. Czasem zachowa się jak buc, ale przez to denerwował rywali.
17
Zostać bohaterem meczu nie wykonując żadnego ataku. Śliwka był dziś fenomenem. Przyjęcie uspokoił, bloki miał, no i ten jego flot...
1
Źle nie, ale mogło być lepiej
0
Wgl nie ma obrony po atakach USA. Zatorski chyba jedna piłkę podbił, najwyższa pora dać Wojtaszka. Obrony nie mamy
0
Jak to w serialach, pojawiają się nowi, niektórzy znikają, ale trzon pozostaje
0
Do 3 sezonu genialny, a potem nie wiesz czy coś dzieje w przeszłości, teraźniejszości, przyszłości
0
Zatorski chyba żadnej piłki nie obronił
0
Z takim przyjęciem niemożliwa jest wygrana