FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale co wolno Ramosowi to nie można zrozumieć.
0
W słabszej lidze, w silnej drużynie. Munir grał bardzo dobrze w Alaves, słabym zespole, w lepszej lidze
0
Ramos to inny sprawa, ale czerwo dla Lenglet to oczywista sprawa
0
Za to Ty podałeś wiele argumentów, że Paco jest lepszy.....
0
Jeszcze powiedz, że sędzia odgwizdał faul piłkarza Alaves....?
1
Munir w Alaves był jednym z najlepszych napastników w lidze. W jednej z najsłabszej drużynie. Teraz Paco strzela gole w BVB, drużynie która jest drugą najsilniejsza drużyna w lidze. I już tutaj miesza się Munira z błotem.
0
Przynajmniej jest powoływany, a ostatnio nawet zagrał kilka minut.
1
Obecnie Barcelona nie ma filozofii, ale jeżeli bierzemy pod uwagę tą, która kierowali się Cruyff czy Guardiola to wiadomo, że nie pasuje
1
Mądry się odezwał :D nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że z tym trenerem oraz zarządem kariery nie zrobią.
PS: numery dla Ciebie w totka to: 1,2,3,4,5,6
0
Czy ja powiedziałem, że jestem pewny numerów w totka? Czy jakieś kopiuj wklej z twojej strony
0
Żaden z nich nie będzie grał u nas. I to nie przez brak talentu
0
co z tego, że mamy lepsza szkołke jak pozostały o niej tylko legendy. Już chyba nikt o niej nie pamięta skoro Alena, zawodnik pierwszej druzyny, zagra kolejny cały sezon w rezerwach. Tak, jestem pewien, że tylko i wyłacznie tam będzie grął
1
Pierwsza wiadomośc to mega niespodzianka
6
zdecydowanie za Conorem
7
Gdyby Barcelona potrafiła zagrać na swoim poziomie w LM to by nie było płaczu o wygrane Realu
0
wiecei moze gdzie moge zobaczyć cały mecz Polska vs Brazylia z komentarzem z polsatu?
0
Najlepsza 11 to jest bez Dembele na dzień dzisiejszy
0
Tańczacy z Busquetsem
0
No ale lepiej grać z Vidalem, który by biegał jak nakręcony, niż z Rakitic, który ledwo chodził, czy z Arthurem, który miał kartkę
1
Malcom i Dembele to powinni wejść bez żadnych wątpliwości.
2
Często są tu komentarze typu: " skoro z Cb taki ekspert, trener to złóż CV do klubu", ale jedno pytanie: czy trzeba być ekspertem, by zauważyć że od 60min połowa naszych piłkarzy ledwo biegała, nadszedł czas na zmiany, Tottenham dominuje? 90% użytkowników tutaj to widziało a trener nie.
5
Arthur jak na ilość minut jaką gra to genialne spotkanie, w nagrodę zagra 5min za 4mecze
0
W pięknym stylu??........i na dodatek Totenhamowi bez 4 kluczowych pilkarzy
1
Z Tottenham, gdzie nie gra z powodu kontuzji( lub świeżo po powrocie) 6pilkarzy my nie mamy kontroli gry. Gdyby nie Messi to byłaby porażka i to sromotna. Cisna nas jak chcą a ten ***** nie robi żadnych zmian do 85min. Valverde albo trzeba wysłać do okulisty, bo może nie widzi co się dzieje, albo na emeryturę
0
Ja to myślę, że gdyby Jan Kollar brał jeszcze, to byłby dla Valverde idealny piłkarz, tak jak van Bommel, de Jong, i inni drwale
13
Chwalcie dalej Valverde. Najlepsza kadra od lat, najgorszy trener od lat, najgorszy system rotacji od lat
3
Mecz idealny by wpuścić Malcoma
Moment.....
1
Z Dembele na ławce gramy po prostu lepiej, nikt nie idzie sam na 5 rywlai i nie gubi 20pilek w czasie meczu
1
Jest taki jeden co wczoraj zatrzymał Bayern
0
No jak nie jak tak